Володимир Шаран: "Легкої прогулянки в Тернополі не буде"

13 серпня 15:20
Переглядів: 176
шаран

Відразу після жеребкування, головний тренер ФК Олександрія Володимир Шаран поспілкувався з клубною прес-службою.

— Володимире Богдановичу, з яким настроєм Ви сприйняли результати жеребкування 1/16 кубка України з футболу?

— За великим рахунком, ми хотіли б бачити на цій стадії іншого суперника, тому що, по-перше, дещо далеко їхати нам, по-друге, ФК Тернопіль в минулому сезоні доказав, що він є кубковою командою. Якщо ви пам’ятаєте вони обіграли полтавську Ворсклу, а одеському Чорноморцю програли лише на останніх хвилинах. В цієї команди є характер, тому передбачаю, що нам буде не легко.

— Яким чином будете розпроділяти сили між іграми чемпіонату та матчами на Кубок?

— Для нас на першому місці стоять виступи в чемпіонаті. Я думаю ми дамо перепочити деяким провідним гравцям та травмованим,а також перевірити амбіції та свої професійні якості тим гравцям, які були менш задіяні в матчах чемпіонату.

— Але ж це не означає, що наша команда поїде в Тернопіль на екскурсію?

— Ми поїдемо в Тернопіль тільки за перемогою. Згадайте лишень минулий сезон, коли ми на виїзді здолали Олімпік в серії післяматчевих пенальті. Тому і в розіграші кубка ми будемо боротися тільки за позитивний результат. Але повторюсь, наше головне завдання — перемога в чемпіонаті. Але ніхто, навіть, в подумках не може говорити, що в Тернопіль ми будемо їхати на відпочинок. Безумовно, ми будемо грати на перемогу. Тим більше, що преміальні ще ніхто не відміняв.

— Як би Ви прокоментували результати жеребкування вцілому?

— Так як ми були сіяні, то знали, що нам не попадуть команди Прем’єр – ліги. Мені хотілося б щоб на цьому етапі ми зіграли з лідерами елітного дивізіону. Приміром Зірка - Динамо Київ, як на мене, дуже нормальний жереб — і народ прийде на футбол, і свято футбольне буде в Кіровограді, і зіграти з такою командою як Динамо, мені б дуже хотілося.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: