Володимир Шаран: "На матч з "Карпатами" треба було летіти на літаку, а не паритися 13 годин в поїзді"

08 березня 19:11
Переглядів: 199
Шаран

Головний тренер "Олександрії" Володимир Шаран прокоментував результат матчу проти "Карпат" (0:1).

- Як відомо, апетит приходить під час їжі, так от після нашої великої перемоги над "Волинню" (6:0) і в клубі, і багато вболівальників стали вважати, що настав час замахнутися на завоювання бронзи.

Приховувати не буду: це теж моя мрія, однак, якщо вже ставити перед командою високі цілі, то необхідно створювати належні умови. Наприклад, на поєдинок з "Карпатами" треба було летіти на літаку, а не паритися більше 13 годин в поїзді...

Може, саме тому мої підопічні були такими млявими в дебюті поєдинку. Ось чому, якщо вже приймати якісь важливі рішення, необхідно все робити виважено і порівнювати свої можливості з бажаннями...

Під час підготовки до поєдинку з "Карпатами" я постійно акцентував увагу своїх гравців на необхідності діяти з максимальною віддачею, не зраджувати собі. Казав, що львів'яни будуть високо пресингувати, і тому не можна розслаблятися.

Однак у Львові кільком нашим футболістам не вистачило мотивації, зібраності, а для "Олександрії", яка сильна, насамперед, командними діями, це завжди загрожує неприємностями. А те, що у "Карпат" було більше бажання перемогти - це факт, - сказав Шаран.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: