Володимир ШАРАН: "Робота з Юрчишиним приносить задоволення"

13 лютого 16:23
Переглядів: 80
Default Image

Одразу по прильоту в Туреччину головний тренер команди Володимир Шаран розповів про те, що він хоче побачити на других зборах.

– Попереду в команди два тижні інтенсивних тренувань. Це вже основний етап підготовки до сезону. На чому найбільше акцентуватиметесь на цих зборах?
– Звичайно, найкраща робота – це коли усе в комплексі. Треба додати у швидкості, багато буде тактичних та теоретичних занять. Крім того ми запланували одразу чотири спаринги: 15-го лютого, 18-го, 20-го та 24-го. Таким чином під час цього етапу підготовки ми будемо вже визначатися з основним складом. Як не як, не за горами перша офіційна гра.

– Але для себе ви вже кістяк команди визначили?
– Звичайно. Я придивлявся, працював з хлопцями і вже певні думки щодо цього маю. Дай Бог, щоб всі здорові були – це найголовніше.

– Який результат очікуєте отримати після ось цих двох тижнів підготовки?
– В першу чергу хочу побачити у хлопців такий настрій, який панує в команді зараз, підтримати його. І обов’язково, аби нас стороною обійшли травми. Все інше вже залежить від тренерського штабу, щоб найкраще підготувати команду як до першої гри весняної частини чемпіонату, так і до всієї другої частини національної першості.

– На цей збір з командою їде Степан Юрчишин. І не просто їде, а в якості вашого асистента. Як давно виникла ідея залучити його до тренерської роботи?
– Ми з керівництвом клубу вирішували це питання ще під час перших зборів в Туреччині. Так, спільним рішенням ми дійшли до того, що найкращою кандидатурою помічника головного тренера буде саме Степан Федорович.

– Пригадується, що свого часу ви вже разом працювали...
– (В цей момент у Володимира Шарана на обличчі з’являється усмішка, з якої стає зрозуміло, що теперішній наставник «Карпат» про ці часи згадує з особливою ностальгією – Авт.) Так. Ми колись ще грали разом. Потім Степан Юрчишин був головним тренером «Карпат», а я в цей час виступав під його керівництвом. Ми знайомі вже дуже давно і я не приховуватиму, що для мене робота з ним приносить задоволення.

– Напередодні першого дня роботи в Туреччині 24 роки виповнилося Ґреґору Балажіцу. Ви його вітали у львівському аеропорті та щось довго бажали. Що саме?
– Як і заведено в день народження, перш за все побажав йому щастя та здоровя. Але хочеться його привітати, як в нас заведено, коли вся команда заспіває імениннику «Многая літа». І, звичайно, святковий торт. Без цього ніяк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: