Володимир ШАРАН: "Якщо Ерік приведе себе до ладу, більше працюватиме на оборону, я на нього розраховуватиму"

08 лютого 19:16
Переглядів: 152
Default Image

«карпати» повернулися із турецької землі до Львова. Про перипетії зборів «УФ» ексклюзивно запитав у наставника «зелено-білих» Володимира Шарана.

— Що чекає на команду у найближчі кілька днів?

— Я дав хлопцям два вихідні, все ж треба відпочити після виснажливих зборів. Восьмого числа ми збираємося на базі, після чого і почнеться процес підготовки до наступного збору. Можливо, кілька тренувань проведемо на полі стадіону «Україна», але тут є нюанси, до прикладу, чи буде ввімкнено вчасно штучний підігрів поля.

— Із майбутнім розібралися, розкажіть про дебютний для вас, в якості головного тренера «Карпат», збір…

— Добре пройшов, під час перебування в Туреччині мені довелося познайомитися з тими гравцями, з ким доведеться працювати. Весь колектив показав відмінне бажання працювати, але в когось виходило краще, в декого гірше, та час іще для покращення форми є. Заняття проходили в комплексі, маю на увазі фізичні навантаження та ігрові, а з ними й тактичні та психологічні вправи. Також дуже задоволений спарингами, і не тільки результатами, а й якістю гри.

— Як повинна виглядати гра «Карпат» Володимира Шарана?

— У першу чергу хочеться, щоб у обороні був лад, присутня ігрова дисципліна на полі. У гравців бачилося бажання. Звичайно, агресивніше грати в атаці. Це те, що подобається уболівальникам.

— А чи проявили себе на зборах новачки?

— Вони склали доволі цілісне враження. Це стосується Вадима Болохана, Олександра Касьяна і Петра Черних, а от з окремими виконавцями тренерському штабу довелося попрощатися, як от із Ігорем Кузьменком.

— І останнє запитання стосуватиметься Еріка: він прекрасно проявляє себе на зборах, при тому що восени практично не грав…

— Наскільки мені відомо, він приїхав до команди із зайвою вагою, себто не готовим. Але нині в мене претензій до нього немає. Якщо він приведе себе до ладу, більше працюватиме на оборону, я на нього розраховуватиму.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: