Володимир ТАНЧИК: «Дуляй і Лєвандовскі дуже прості»

21 липня 12:42
Переглядів: 729
Default Image

Цього гравця у «Львові» порівнювали з танком Т-34. І справді, Володимир Танчик дуже реактивний та технічний гравець, який був одним із лідерів львівської команди. Новий сезон він почав у «Севастополі» (хоча міг опинитися і у львівських «Карпатах») і у першому ж матчі, виступаючи під звичним 34-им номером, віддав гольовий пас. Про нову команду, нові завдання, львівські «карпати» та збірну України Танчик розповів «СПОРТИВЦІ». 

-Стартували ми добре і я радий, що нам вдалося здобути перемогу у матчі проти «Кримтеплиці». Тим паче, що я вийшов на заміну і добре увійшов у гру. Сподобалося ще й те, як нас підтримували вболівальники «Севастополя». 

-Хвилювання перед дербі було?

-Хвилювання було у тому плані, що прийшло багато вболівальників і не хотілося їх підводити. А так в принципі хвилювання великого не було, я був упевнений в нашій перемозі. 

-До переходу в «Севастополь» були інші варіанти продовження карєри?

-Спочатку я перебував на зборах в львівських «Карпатах», потім у «Львові» до першої гри тренувався. Однак і тут знову щось не вийшло і я поїхав у Севастополь. А загалом окрім цих команд, що я перелічив пропозицій не було. 

-Чому не вийшло з «Карпатами»?

-З «Карпатами» не вийшло тому, що на рівні президентів клубів вони не змогли знайти домовленості. А от головний тренер «Карпат» Олег Кононов хотів мене залишити, але щось там не склалося… 

-На що націлюється «Севастополь»?

-Перед такою командою з такими хорошими вболівальниками і такою структурою, звісно, що стоїть завдання здобути перше місце. Не просто вийти у прем’єр-лігу, а саме з першого місця. 

-Ти – технічний та швидкий футболіст. Думки про виступи за збірну України до тебе приходять?

-Звичайно, що хочеться виступати за збірну України та захищати національні «синьо-жовті» кольори прапора. Хоча, можливо, мені ще рано, можливо, треба ще трішки почекати, щоб завоювати право одягнути цю футболку. 

-А те, що виступаєш в команді першої ліги, а не прем’єр-ліги вплине на те, щоб якомога швидше одягти омріяну футболку?

-Думаю, що це не буде залежати від того, в команді якої ліги я виступаю. Це все буде залежати від того, який я буду демонструвати рівень футболу. Гадаю, що за молодіжну збірну можна грати. Звичайно, що тренери збірних спочатку дивляться на прем’єр-лігу, вважаючи, що там вищий рівень. Однак, ще раз підкреслю, що все залежить тільки від мене, від того, як я буду працювати на тренуваннях та на футбольних полях під час ігор. 

-З новими партнерами з «Севастопля» вже знайшов спільну мову, чи все тільки в процесі?

-Я здивувався, коли прийшов у цю команду, тут дуже монолітний та досвідчений колектив. Всі пограли в прем’єр-лізі, а такі гравці, як Дуляй та Лєвандовскі грали за донецький «Шахтар» та здобували Кубок УЄФА. Вони в побуті всі дуже прості, відразу почали мене розпитувати, спілкуватися зі мною, а це допомагає мені. Я швидко вписався у новий колектив.

 

 

 

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: