Володимир Вільчинський: "Головне, щоб не розтягнули команду"

28 червня 21:36
Переглядів: 256
вільчинський

По завершенні фінального матчу першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд, сформованих з гравців 2000 року народження, в якому команда «УФК-Карпати» зазнала насправді прикрої поразки від одноліток донецького «Шахтаря», наставник «зелено-білих» Володимир Вільчинський дав коментар Інформаційному центру ФК «Карпати».

«Перш за все хочу відзначити чудове проведення фінального турніру і подякувати його організаторам. Все було продумано таким чином, щоб ніщо не відволікало юних гравців та їхніх тренерів від власне самого футболу. Окремо хочу сказати про хорошої якості поля, на яких проходили ігри, як у Володимир-Волинську, так і в Нововолинську. А ще хочу відзначити суддівство – у мене немає жодних серйозних претензій по арбітражу і в групі, де ми виграли три матчі, і в фіналі, який ми програли. 

Що ж до нашого виступу, то в цілому я задоволений і тим, як ми грали, і тим, як хлопці відносилися до матчів, повністю віддаючи всі свої сили на полі. Саме завдяки цьому ми і виграли всі три поєдинки у групі. На жаль, перемогти й в фіналі нам не судилося. Не знаю як це правильно назвати, але схоже, над нашою школою є якесь прокляття щодо фінальних матчів. Адже за останні кілька років вчетверте команда «УФК-Карпати» грає у вирішальній зустрічі за «золото» і вчетверте ми не можемо виграти. 

Вважаю, сьогодні ми нічим не поступалися «Шахтарю», а в більшості компонентів футболу навіть були трохи кращими за суперника. Та прикрий пропущений гол на початку другої половини зустрічі і якесь фатальне невезіння при завершенні своїх атак так і не дозволив нам здобути переможний результат, хоча мені здається, ми на нього заслужили. Напевне окрім везіння, десь нам бракувало й майстерності, над якою й будемо працювати. Та воно й зрозуміло, що в грі у нас ще багато чого не виходить так, як би нам цього хотілося. Адже нашій команді ще немає й року з моменту її створення і зрозуміло, що вона тільки формується. 

Звичайно, у нас ще будуть кадрові зміни у складі. Так, я загалом залишився задоволений тим, як ми грали. Однак підсилення нам обов’язково потрібне. І ми в цьому напрямку вже ведемо роботу. Та все ж головне, щоб не розтягнули команду, яка є зараз. Бо я бачу, що довкола щонайменше половини наших футболістів вже крутяться якісь особи, діяльність яких немає нічого спільного з вихованням талановитих хлопців», – розповів Володимир Нестерович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: