Володимир Вільчинський: "Хочемо зіграти на стадіоні "Чорноморець"

20 червня 20:09
Переглядів: 542
вільчинський

Завтра в Одесі команда клубної Академії футболу «УФК–«Карпати» U-15 зіграє свій перший матч у групі в рамках фінального етапу першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону-2014/2015. Напередодні гри проти миколаївського «Торпедо-ВУФК» своїми думками щодо виступу юних «левів» на турнірі в Південній Пальмірі з Інформаційним центром ФК «Карпати» поділився старший тренер нашої команди Володимир Вільчинський.

«У фіналі хочемо випробувати себе в іграх з кращими командами України і показати хороший та змістовний футбол. Але не забуваємо й про турнірні завдання. На цьому турнірі два матчі – фінал та гра за третє місце – пройдуть на полі Центрального стадіону «Чорноморець». Так от ми поставили собі завдання мінімум – зіграти в одному з цих матчів. Все ж не кожен день випадає нагода вийти на поле стадіону європейського рівня. Для когось це може виявитися єдиний шанс у житті. 

Рік тому ми грали у фіналі ДЮФЛУ, де програли 0:1 «Шахтарю». Це був наш дебют на всеукраїнському рівні. Звичайно, такий результат нам додав впевненості, але ми розуміємо, що цього разу усе починається з самого початку, а значить на кожну гру треба налаштовуватися самим серйозним чином. Тим більше, суперники у нас дуже сильні.

З трьох команд, з ким ми будемо гарти у групі, найменш знайомим для нас є миколаївське «Торпедо»–ВУФК», проти якого ми гратимемо в першому турі. Про цю команду у нас мінімум інформації, так само, як і в них про нас. Але ми з цього проблем не робимо. Миколаївці – дебютанти фінального турніру, але зрозуміло, що раз вони здобули право грати у вирішальній стадії першості, значить це сильний суперник. Так що будемо виходити і грати в свою гру. 

У другому турі ми зустрінемося з харківським «Металістом». З цією командою ми грали вже два рази. Суперник сильний, але ми знаємо, як з ними грати. Щодо київського «Динамо», то з столичною командою ми не зустрічалися, але бачили їх у минулому році на фіналі, де вони стали третіми. У динамівців найпотужніша команда в фізичному плані: усі гравці – справжні атлети з солідними антропометричними показниками. Але нічого, у футболі хоча функціональна підготовка й має величезне значення, але вона не є гарантією перемоги. Головне для нас, ще раз наголошу, зіграти в свій футбол», – підсумував Володимир Нестерович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: