Володимир Вільчинський: "Подібні матчі грати складно"

27 червня 11:17
Переглядів: 144
вільчинський

Старший тренер команди «УФК–«Карпати» U-15 Володимир Вільчинський по завершенні матчу за 7-е місце фінального турніру першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України проти BRW-ВІК з Володимир-Волинського поділився своїми враженнями від гри з Інформаційним центром ФК «Карпати».

«Подібні матчі грати складно. Все ж проводити чотири поєдинки за п’ять днів дуже важко. Особливо бракує емоцій – все ж відновитися психологічно в подібних ситуаціях не просто. Тому в першій половині гра проходила в повільному темпі, майже без загострення з обох сторін. Але гол наші суперники забили насправді дуже класний. 

У перерві ми побалакали з хлопцями у роздягальні на предмет того, що за будь-яких обставин так грати не можна. Хлопці нас почули і в другій половині гра була дещо іншою. Ми повністю перегравали суперника і швидко забили м’яч у відповідь. Після забитого голу ми не заспокоїлися і прагнули виграти, не доводячи справу до післяматчевих пенальті. Волиняни ж втомилися і я так розумію, що вони то якраз були не проти пенальті. 

Але все саме для нас могло закінчитися погано. Перед самим закінченням суддя поставив пенальті в наші ворота. Однак суперник своїм шансом не скористався, пробивши з точки вище воріт. Саме цікаве, що так само невдало вони били й післяматчеву серію. Я говорив раніше, що в жодному матчі у групі везіння не було на нашій стороні. Сьогодні ж нам фартило по повній. Сподіваюся, що везіння для нас продовжиться і в наступному сезоні», – розповів Володимир Нестерович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: