Володимир Вільчинський: "Суперник на перемогу заслужив"

23 червня 13:55
Переглядів: 72
вільчинський

Старший тренер команди «УФК–«Карпати» U-15 Володимир Вільчинський по завершенні матчу фінального турніру першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України проти харківського «Металіста» поділився своїми враженнями від гри з Інформаційним центром ФК «Карпати».

«Минулого року у фінальному турнірі ДЮФЛ ми перші два матчі за загалом рівної гри виграли і достроково гарантували собі місце у фіналі. Тоді нам десь трохи поталанило. Цього ж сезону все відбувається з точністю до навпаки. Знову рівна гра у двох іграх, але тепер фортуна на боці наших суперників і в підсумку у нас дві поразки. Більше того, ми знову достроково, незалежно від останнього поєдинку у групі, знаємо за яке місце гратимемо в стиковому матчі. Рік тому це був фінал, а тепер – гра за те, що не посісти останнє місце. Цікаво, що наш минулорічний суперник по фіналу «Шахтар» зараз, як і ми, також має непогані «перспективи» зіграти у стиках за останнє місце.

Я про це говорю для того, щоб з одної сторони ще раз підкреслити, наскільки футбол є непередбачуваним, а з іншого боку хочу показати, наскільки рівні команди грали рік тому і грають зараз у фінальному турнірі в нашій віковій категорії.

Як і вчора з миколаївським «Торпедо», сьогодні ми знову не забили жодного м’яча. Але водночас я не можу сказати, що нині ми, як і вчора, не заслужили на поразку. «Металіст» грав краще, а значить закономірно здобув перемогу. Перш за все ми програли супернику середину поля, особливо в першому таймі. До перерви харків’яни краще контролювали м’яч, діяли значно мобільніше та агресивніше, тому й мали перевагу. Тож гол у наші ворота на останній хвилині першої половини гри був цілком логічним і закономірним – «Металіст» на нього однозначно награв.

По перерві гра була іншою, ініціатива вже була по-більшості у нас. Але сталося це через те, що «Металіст», виграючи 1:0, почав грати по рахунку і свідомо відійшов назад. Нас же рахунок, навпаки, змушував йти вперед великими силами. Дуже непоганий відрізок ми відіграли наприкінці матчу, фактично вже в компенсований арбітром час, коли створили три поспіль моменти, але відігратися нам так і не судилося. Виходить, не заслужили...», – підсумував Володимир Нестерович.