Володимир Войтович: "Хочемо піти на канікули із позитивним настроєм"

23 листопада 18:08
Переглядів: 77
карпати

Минулого вікенду команда Олександра Чижевського впевнено перемогла гостей із Маріуполя з переконливим рахунком 3:1. Влучними ударами за молодіжку «зелено-білих» відзначились Швед, Лебедь та Войтович. Причому, двоє останніх забивали вже за кілька хвилин після виходу на заміну. Інформаційний центр ФК «Карпати» поспілкувався з Володимиром Войтовичем, де він підсумував переможний матч з «Маріуполем» та оцінив шанси молодих «левів» у найближчій грі в Олександрії.

«Результатом матчу з «Маріуполем» не можна не бути задоволеним. Нам давалась гра, створювали моменти, атакували... Ми з Ромою Лебедем дуже вдало вийшли на заміну (усміхається). Олександр Арсенійович просив підсилити гру, тож, думаю, нам це вдалось. Забили два м’ячі та могли ще збільшувати рахунок, але реалізація знову підводить. У першому таймі повністю контролювали ситуацію на полі. Зважаючи на кількість створених нами моментів біля воріт «Маріуполя», то мали закінчувати матч ще після перших 45 хвилин...».

«Суперник трішки здивував, здивував у негативному сенсі. Поєдинок першого кола, який проходив на виїзді в Маріуполі я пропустив, але пізніше переглянув той матч. Для себе я зробив висновок, що це дійсно класна, сильна команда, з якою ми будемо боротись за місце у першій шістці. Та й попередня їхня гра теж тільки підтверджувала мої думки, адже вони обіграли донецький «Шахтар». Але ви самі бачили, що відбувалось на полі. Ми не давали їм нічого створити. Важко згадати скільки ударів по воротах Мозіля вони завдали у першому таймі. Звичайно, кілька замін «оживили» їхню гру, вони намагались діяти гостріше. Їм вдалось відіграти один м’яч ціною нашої помилки» – розповідає Войтович

«Хотілось би в двох останніх матчах року здобути перемоги та піти на канікули з позитивним настроєм. Не варто зайвий раз нагадувати про велику щільність результатів у турнірній таблиці та про те, скільки команд претендують на місце у верхній шістці. Ми поставили перед собою завдання на початку сезону, тому всіма силами будемо намагатись його досягти. Впевнений, у нас хороша команда, якій під силу змагатись за золоті медалі. Це підтвердив і матч з «Вересом», де ми зіграли виключно своїм складом».

«Олександрія»? Це команда, яка найменше пропускає у молодіжному чемпіонаті. Виділив би їхній організований, хороший захист. Налаштовуємось на перемогу і впевнений, що нам під силу «пробити» їхню оборону», – резюмував півзахисник

За матеріалами: fckarpaty.com