Володимир Виваль - абсолютний переможець шахової першості м. Стрия

06 вересня 17:02
Переглядів: 216
Шахи
Завершився суперфінал першості м. Стрия з шахів. Спортсмени змагались у трьох номінаціях: класичних шахах, активних шахах (рапід) та блискавичних шахах (бліц). Нагородження відбулося 31 серпня у конференц-залі Стрийської міської ради.

Абсолютним переможцем першості м. Стрия 2014 року став рейтинговий фаворит змагань – 28-річний кандидат в майстри спорту з шахів, чемпіон м. Стрия 2012 року, чемпіон Львівської області 2014 року з активних шахів Володимир Виваль, який за підсумками трьох турнірів набрав 42,5 очка. Друге місце посів шаховий тренер, кандидат в майстри спорту з шахів Соловйов Олександр – 34,5 очка. Третім став десятиразовий чемпіон м. Стрия з шахів, кандидат в майстри спорту Пристай Роман.

Нагадаю, що на старт вийшло 10 шахістів, зокрема, 7 кандидатів у майстри спорту та 3 першорозрядники. Серед учасників – 6 чемпіонів м. Стрия різних років: Роман Пристай, Карпо Аракелян, Яків Дунаєр, Володимир Виваль, Віталій Крашанович і чинний чемпіон 2014 року Юрій Коробов. Також у змаганнях брали участь: кращий серед ветеранів Стрийщини Василь Тимків (70 років) та кращий юніор 14-літній Віталій Дзюрак. До них долучились кандидати в майстри спорту Олександр Соловйов, Тарас Колос, Мирослав Дзюрак та Богдан Задорецький.

У класичних шахах трійку переможців склали:
1. Виваль Володимир (кмс) – 18 очок;
2. Аракелян Карпо (кмс) – 16,5 очок;
3. Соловйов Олександр (кмс) – 16,5 очок.

В активних шахах перемогли:
1. Виваль Володимир (кмс) – 17 очок;
2. Пристай Роман (кмс) – 12 очок;
3. Соловйов Олександр – 12 очок.

У блискавичних шахах кращими були:
1. Пристай Роман (кмс) – 7,5 очок;
2. Виваль Володимир – 7,5 очок;
3. Соловйов Олександр – 6 очок.

Переможці нагороджені кубками, медалями, грамотами та грошовими призами. 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: