Володимир Єзерський: "Карпати" після відходу з клубу Кононова не тішать, от люди і пішли на "Шахтар"

23 листопада 09:26
Переглядів: 182
єзерський

Екс-захисник збірної України, а нині один з тренерів "Дніпра" Володимир Єзерський висловився щодо реакції львівських уболівальників на виступ в їхньому місті донецького "Шахтаря". 

"Скажу чесно, мені було неприємно і боляче бачити, як навесні в Донецьку на матчах "Шахтаря" ультрас співали гімн України, а бидло, іншого слова в цій ситуації не знайдеш, що сиділо на центральних секторах, свистіло та улюлюкало. Так, я розумію, що це бактерія, що потрапила в мозок і роз'їдає там все зсередини, але з нею ж теж треба боротися.

Зараз є ризик, що ситуація повториться. Мені дуже соромно за "львівських уболівальників", які так поводяться. Притому, що вболівальники в цьому місті - найкращі в Україні і дуже добре розбираються у футболі. Так, "Карпати" після відходу з клубу Кононова не тішать, от люди і пішли на "Шахтар". Подивитися на красивий футбол, просочитися духом єврокубків.

І я не хотів би, щоб, повторюся, кращі в Україні вболівальники перетворилися на те бидло, про яке я говорив вище. "Шахтар" - українська команда, більшість гравців якої серцем з Україною. У тому числі і легіонери. І зараз "гірників", які виявилися заручниками у всій цій дуже непростій ситуації, треба просто підтримати". - зазначив Єзерський.

Нагадаємо, під час матчу ЛЧ "Шахтар" - БАТЕ на "Арені Львів" з'явився  банер "геть зі Львова".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: