Володимир ЖУРАВЧАК: "Насамперед стоїть завдання, зробити все, щоб зберегти прописку у першій лізі"

29 березня 21:16
Переглядів: 247
Guravchak

ФК "львів" - "Миколаїв" - 2:1. Післяматчева прес-конференція

Володимир ЖУРАВЧАК (головний тренер "Львова"):

-Дуже важкі враження від матчу. Особливо від другого тайму, коли команда хотіла зберегти результат, а це – завжди на гірше буває. «Миколаїв» мав можливості забити гол. Дякую усім гравця, які сьогодні були на футбольному полі. Адже для когось виступ на такому стадіоні вперше і, мабуть, гравці не до кінця розуміють, що таке «Україна». Хоча й не заповнені трибуни та все ж важко грати, бо присутнє хвилювання. Хвилювання не може бути у Гараса, Войтовича. А от у деяких інших гравців, молодших, які потрапили на цей стадіон, це – Плієв, Яхно, який, щоправда, вже пройшов школу «Металіста» були не спокійними. Було зроблено багато помилок. Та все ж дякую за те гравцям своєї команди, що вони зробили все для того, щоб перемогти. Ця перемога важлива тим, що на зборах ми дуже часто програвали, передусім через те, що довго не могли сформувати захисну лінію, бо було багато травмованих. Та ще й першу гру у Кіровограді програли 4:1… Не казатиму, що там ми добре грали, однак все ж пропустили не зовсім обов’язкові голи. Та й у плані психології грали так, щоб не програти. Мабуть, через це нам другий тайм не вдався. Ми грали, щоб втримати результат. Хоча бажано, щоб грала була кращою. 

-Ви згадали про захисну лінію. Сергій Карпенко зіграв сьогодні перший офіційний матч за «Львів». Як оціните його гру?

-Це досвідчений гравець, який грав і «Кривбасі» та в охтирському «Нафтовику» був на провідних ролях. Це – професійний гравець. Звісно, що він ще не готовий. Його функціональний стан бажає бути кращим, та не дивлячись на це, видно, що він є професіоналом і від матчу до матчу додаватиме. Було помітно, що він керував лінією оборони. Адже подивіться, Плієв, ще дуже молодий, зрозуміло, що він був у «Геліосі», але не був гравцем основного складу. Теж можу сказати і про Яхна, який був у «Металісті». Він тренувався із командою основного складу харків’ян та все ж помітно, що не був задіяний та ще й він після операції на хрестоподібній зв’язці. А це – дуже важка травма. Те ж можна сказати і про Ярослава Сухоцького, який перспективний гравець, однак у нього ще є багато помилок у лінії захисту. Сьогодні не було Мостового, і не було спокою. 

-У другому таймі неозброєним оком було помітно, що «Львів» програє боротьбу у центрі поля, зокрема і верхову боротьбу команда програвала. Згодом Ви провели заміни, випустили Ониська, ця хвиля замін мала вплив?

-Звичайно, що Онисько та молодий Козловський ввійшли у гру і почали нагнітати попереду і не давати спокійно розігрувати м’яча «Миколаєву». Я б не сказав, що була проблема у чомусь. Адже у «Миколаєва» не було розіграшу, вони грали дуже прямолінійно. Вони просто на просто грали на підборі краще, а напругу у «Миколаєва» створювали високорослі гравці. Наші гравці втомилися. На жаль, Ярослав Сухоцький програв дуже багато верхових дуелей. Щоправда, у нього якраз козирем і є хороша гра на другому поверсі. Павло Онисько допоміг нам впоратися у верховій боротьбі. А щодо підбору, ви маєте рацію, що у тому, що ми програли багато верхової боротьби. На жаль, не лише в сьогоднішній грі, а й у Кіровограді. 

-Швидкий гол у першому таймі вплинув на розвиток малюнку гри?

-Насамперед усі дуже хвилювалися, бо грати на стадіоні СКА – це одне, а на стадіоні «Україна» – зовсім інше. Відзначу сьогодні усю команду, однак окремо наголошую на плюсовому моменті Мельника. Він забив гол і був у тій зоні  і тій точці, де повинен бути крайній півзахисник. Тобто розвивалася атака з правої сторони, а він намагався бути активним в зоні атаки звідки забиваються голи. Ми просимо Олександра Тимчишина, щоб він знаходився в тій зоні… На жаль, він трішки заграється, щоправда, перспективи у нього дуже хороші. Вони є швидкісними півзахисниками, але сьогодні ми не побачили такої швидкості, щоб контратака розвивалася швидко. Насамперед стоїть завдання, зробити все, щоб зберегти прописку у першій лізі. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: