18 липня 14:17
Переглядів: 171
ФК Скала Стрий

«Скала» Стрий – «Металург» Донецьк (U-21) – 2:2 (0:1).

16 липня 2014 р. 17 год. м. Стрий. Стадіон «Сокіл». Перед матчем – сильний дощ. Сонячно. 26 градусів.

Арбітр: Степан Лапко (Львів). Асистенти арбітра: Ярослав Леськів (Миколаїв), Василь Файда ( Львів).

«Скала»: 92. Роман Данкович-к. (1. Денис Завгородний, 46), 15. Петро Стасюк (4. Назар Стасишин, 55), 23. Роман Подоляк (2. Євген Аксінін, 85), 5. Тарас Максимович (17. Василь Берест, 55), 8. Роман Ботвинник (Ігор Коцюмака, 55), 35. Назар Кміть (33. Андрій Вацеба, 46), 10. Владислав Клименко (99. Володимир Пришнівський, 55), 77. Вадим Могилецький (19. Ігор Синишин, 46), 29. Роман Огар (11. Андрій Маляренко, 55), 14. Василь Цюцюра (18. Дмитро Скакун, 55), 22. Андрій Кохман (9. Віталій Лазаренко, 55).

Головний тренер – Василь Малик.

«Металург»: 12. Герман Пеньков, 50. Богдан Вільчинський, 2. Дмитро Подколзін, 3. Роман Мірошник, 7. Євген Євдокимов, 11. Єгор Луговий (18. Олексій Клак, 62), 4. Олег Єфимчук (13. Кирило Матвєєв, 68), 10. Олександр Козак, 17. Тамаз Авдалян (51. Микола Павлюк, 62), 19. Сергій Наполов, 20. Роман Дебелко (9. Сергій Савчук, 62).

Головний тренер – Сергій Шищенко.

Голи: Андрій Маляренко (67), Дмитро Скакун (82) – Роман Мірошник (42), Роман Добелко (52-пен.).

У середу, 16 липня, на стрийському стадіоні «Сокіл» стрийська «Скала», у складі якої виступали й гравці, котрі перебувають на перегляді, провела контрольний спаринг проти резервістів донецького «Металурга». Гості нині в рамках підготовки до нового футбольного сезону проводять з 6 по 20 липня навчально-тренувальний збір у Винниках, і вже досі на полі винниківського стадіону «ім. Богдана Маркевича» встигли двічі помірятися силами з першоліговими ФК «Тернопіль» та дніпродзержинською «Сталлю». Цікаво, що обидва поєдинки закінчилися з однаковим рахунком – 4:1. Але якщо у першій грі, 9 липня, підопічні екс-гравців збірної України Сергія Шищенка та Юрія Вірта (вихованця львівського футболу і екс-гравця стрийської «Скали») святкували впевнену перемогу – 4:1, то 16 липня представники буремного Донбасу були биті представниками Дніпропетровщини, яких нині , як відомо, очолює ще один в минулому гравець стрийської «Скали» Володимир Мазяр. Цього разу зафіксовано бойову нічию – 2:2.

«Малиново-зелені» за ходом гри поступалися донеччанам – 0:2, однак знайшли всобі сили врятувати гру. Перша половина першого тайму була за «Скалою». Стрияни виглядали солідно, вони грали першим номером. Команді Василя Малика вдалося взяти м`яч під контроль, були хороші масовані атаки, де першу скрипку на вістрі атаки грав потужний центрфорвард Андрій Кохман, який частенько вигравав гру на другому поверсі, обігрувався з партнерами і сам завершував атаки господарів. І хоча наразі цей гравець ще у не найкращих кондиціях, помітно, що «Скала» в його особі може мати вправного голеадора. Однак ближче до кінця першої сорокап`ятихвилинки впевненість у господарів кудись щезла, стрияни почали щораз частіше грубо помилятися. Що і призвело першого пропущеного наприкінці тайму голу. На 42-й хвилині металургівці заробили право на кутовий. Пішла подача у центр штрафного майданчика, де забутий центральний захисник донецької команди Роман Мірошник без опіки влучно пробив головою – 0:1.

Після перерви одна з перших атак гостей призвела до призначення пенальті. Гості провели атаку правим флангом, яка закінчилася прострілом на центрального нападника Романа Дебелка, котрого руками притримав Тарас Максимович. Футбольний вирок влучно реалізував сам потерпілий. Після другого пропущеного голу, наствник «Скали» зробив одразу сім замін. Ці рокировки зміцнили ігрову поставу господарів і вже невдовзі Андрій Маляренко відіграв перший м`яч. Допоміг йому у цьому Віталій Лазаренко, який, перебуваючи під тиском оборонця у штрафному майданчику, таки зумів відпасувати на свого партнера. Окрилені успіхом молоді стрияни ще наполегливіше кидаються вперед, прагнучи врятувати гру. І за свою наполегливість були нагороджені. На 82-й хвилині гості порушують правила проти Володі Пришнівського в метрах 20-ти просто по центру воріт. До смугастого підходить Дмитро Скакун і красивим обвідним ударом спрямовує м`яча точнісінько у правий верхній кут – 2:2. Це вже не перший такий гол-красень Дмитра. Подібні взяття воріт були в іграх обласної першості проти «Опора» та «Самбора».

Схоже, «Скала» в особі Скакуна матиме вправного футболіста при стандартах…

Після цього матчу на «Скалу» перед стартом у другій лізі, який запланований на 26 липня, очікують ще два спаринги: 19 липня проти лідера чемпіонату Івано-Франківщини – ФК «Кроно-Карпати» Брошнів, а 20 липня – проти СКК «Демня».