Вольова перемога "Скали" в матчі з ДЮСШ (Тернопіль)

03 травня 21:00
Переглядів: 343
скала фк львів

Моршинська «Скала» U-16 та U-14  грали в Ужгороді проти місцевої «Говерли».

У матчі 16-річних команд вкотре свої амбіції на перемогу в групі показала команда Миколи Василишина, яка просто розтрощила господарів – 5:0. Ще до перерви «Скала» завдяки дублю Євгена Ємаєва, перемагала – 2:0. Причому свої два голи моршинці провели після розіграшів з кутового. Як розповів тренер «Скали» Микола Василишин, команда спеціально награвали ці стандарти на тренуваннях, тому випадковими їх не назвеш. А після перерви розгром «Говерли» продовжили почергово Юрій Черепущак, Ігор Королевич та Василь Герег. Нагадаємо, що у попередньому турі саме ужгородці відібрали два очки у Львові в грі проти «Карпат», що дозволило «малиново-зеленим» вийти на другу сходинку турнірної таблиці.

У матчі наймолодших команд чемпіонату ДЮФЛ України голів не було. Проте команда Анатолія Петрика вже третій матч поспіль не знає гіркоти поразок. Після двох перемог тепер маємо очко в грі проти «Говерли».

У цей же день у Моршині команди Академії футболу «Скала» U-17 та U-15  провели свої поєдинки проти однолітків із тернопільської ДЮСШ. І якщо у першій грі гості зачепилися за очко, відстоявши свої ворота, то у грі 15-річних команд вольову перемогу сдобула команда з Моршина.

U-17. АФ «Скала» (Моршин) – ДЮСШ (Тернопіль) – 0:0

2 травня 2015 р. 12 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». Сонячно. 11 градусів. Арбітр: Михайло Райда  (Закарпатська обл.). Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук  (Львів) та Андрій Баран (Львівська обл.). Спостерігач ФФУ: Орест Пасіка (Стрий).

«Скала»: 98. Роман Дутка, 3. Арсен Прокопович, 6. Вадим Альохін, 4. Святослав Мельник-к., 20. Олег Грицик, 17. Орест Шуліга (7. Віталій Кузів, 67), 19. Ігор Гатала (14. Юрій Головатюк, 67), 23. Віталій Андрущишин (18. Марк Багінський, 41),  8. Сергій Мельник, 11. Владислав Неберикут, 15. Тарас Мар`яш.

Тренер – Юрій Галій.

Гості приїхали до Моршина в статусі відвертого аутсайдера і з однією метою, будь якою ціною відстояти свої ворота. Адже у попередніх 12-ти турах команда з Тернополя спромоглася забити лише один гол, пропустивши у власні 24 і замикала турнірну таблицю. У підсумку тернополянам це вдалося. «Скала» володіла великою територіальною і ігровою ініціативою, проте втілити їх у забиті голи не змогла. Найкращий момент господарі мали у першій половині матчу, коли після подачі з кутового головою пробивав центральний захисник Вадим Альохін, проте тернополян врятував захисник, який виніс смугастого практично з лінії воріт. У подальшому господарі хоч і багато атакували, проте моментів було небагато. Будемо відверті, у завершальній стадії моршинці зіграла невдало, тому на це слід звенути увагу у подальших поєдинках.

ВОЛЬОВА ПЕРЕМОГА КОМАНДИ ОЛЕКСАНДРА БОЙКА …

U-15. АФ «Скала» (Моршин) – ДЮСШ (Тернопіль) – 2:1 (0:1)

«Скала»: 1. Юліан Митник, 3. Микола Тишкун, 4. Ярослав Миронюк, 5. Валентин Білінський, 23. Степан Кучмар, 8. Микола Цвик, 17. Владлен Лозовик (31. Роман Михайленко, 36), 6. Василь Равлик (7. Мар`ян Олексин, 66), 11. Микита Фомін, (22. Артур Льонгер, 53), 14. Едуард Волков, 9. Андрій Корендович-к.

Тренер – Олександр Бойко.

Голи: Андрій Корендович (56), Едуард Волков (59) – Валентин Дирда (8).

Ледь не сталося сенсації і в грі 15-річних команд. «Скала» почала дуже активно, проте гості у першій же своїй вилазці на половину господарів провели перший гол у цій зустрічі. На восьмій хвилині восьмий номер ДЮСШ Валентин Дирда вискочив на побачення з голкіпером по центру (центральні захисники «Скали» обрали неправильну позицію) і пробив у правий нижній кут.

Пропущений гол дещо вибив з колії команду Олександра Бойка. Однак команда показала, що вміє тримати удар і виходити переможцем. На 15-й хвилині міг вирівняти становище Микола Цвик, проте його удар з близької відстані парирував воротар гостей, який, безперечно, був найкращим у своїй команді. «Скала» й наділі наполегливо шукала свої шляхи до воріт суперника. Проте пробити воротаря вдалося лише в другому таймі. У проміжку з 56-ї по 59-ту хвилину юні моршинці двічі вразили ворота Арсена Коноби. Причому двічі співавтором цих голів був Арптур Льонгер, який тільки вийшов на заміну і, таким чином, став героєм поєдинку. Спочатку він вивів на удар капітана «Скали» Андрія Корендовича, який потужним ударом під поперечку встановив статус кво (це був вже 13-тий гол найкращого бомбардира групи), а через три хвилини Льонгер вивів на правому фланзі Едуарда Волкова, який майстерно на замасі обіграв захисника і несильним ударом на виконання направив смугастого у правий нижній кут, принісши своїй команді заслужену вольову перемогу. Також хочеться відзначити гру команди Олександра Бойка, спрямовану на контроль м`яча і де кожен гравець знає що йому робити на полі. Це вже третя поспіль перемога «Скали» U-15 в цьому році. Молодці!