Вольова перемога юніорів "Скали"

01 травня 22:17
Переглядів: 100
Скала

У перший день травня в рамках 22-го туру першості країни серед юніорських команд Прем’єр-ліги сезону 2016/2017 років, стрийська «Скала» провела виїзний поєдинок проти дебютанта змагань – «Зірки» з Кропивницького.

«Зірка» (Кропивницький) U-19 – «Скала» (Стрий) U-19 – 1:4 (1:0)

1 травня 2017 р. 12 год. м. Долинська. Стадіон «Колос». 25 градусів. 100 глядачів. Арбітр – Максим Поліщук (Кривий Ріг). Асистенти арбітра – Ірина Петрова (Херсон) та Віктор Попков (Донецька обл.). Четвертий арбітр: Денис Федан (Олександрія). Спостерігач арбітражу: Олександр Журба (Донецьк).

«Зірка»: 43. Марк Медвєдєв, 39. Артем Мачелюк, 58. Данило Смиченко, 56. Сергій Білоус, 90. Вадим Прадунець (51. Євген Куцев, 50), 70. Владислав Клочан (37. Дмитро Касімов, 21), 63. Кирило Павлюк (86. Вадим Сірош, 46), 45. Павло Замуренко (71. Артем Лев, 50), 57. Максим Філіпов, 38. Олександр Тарасюк (97. Олександр Дністрянський, 60), 69. Максим Сурженко.

Резервні гравці: 96. Богдан Степанцов, 80. Максим Крутін.

Старший тренер – Руслан Бідненко.

«Скала»: 1. Назарій Жиляк-к., 18. Ярослав Анніч, 77. Кирило Лисенко (9. Михайло Лукач, 46), 17. Олег Троянов, 8. Святослав Мельник (44. Микола Тишкун, 87), 2. Богдан Векляк, 10. Роман Кузів (45. Валентин Білінський, 90), 7. Олег Козак (4. Ярослав Миронюк, 46),  69. Єгор Некрасов, 99. Ігор Королевич (11. Микита Фомін, 46), 33. Даниїл Кондраков.

Резервні гравці: 55. Денис Шамарін, 88. Едуард Волков.

Старший тренер – Олег Лутков.

Голи: Максим Філіпов (22) – Михайло Лукач (55, 75), Микита Фомін (59), Даниїл Кондраков (65-пен.).

Попередження: Артем Мачелюк (13), Данило Смиченко (65), Вадим Сірош (72) – Єгор Некрасов (72).

Звітний поєдинок був останнім в програмі 22-го туру. Інші матчі туру відбувалися впродовж трьох днів 28-30 квітня. Матч відбувався на одному з найновіших в Україні стадіонів, що носить назву «Колос» і розташований в місті Долинська Кіровоградської області.  Вміщує він 3000 глядачів і зданий в експлуатацію у вересні минулого року. З тих пір тут проводять свої домашні поєдинки команди «Зірка» U-19 та U-21. Проте газон тут, м`яко кажучи, здивував. Поле не найкращої якості: жорстке, нерівне і недоглянуте. Це й вплинуло на перебіг подій у першому таймі, коли нашій команді довелося спочатку звикати до газону і пристусовуватися до цієї «поляни».

«Зірка», яка є відвертим аутсайдером, навесні очок ще не здобувала, програвши всі чотири весняні поєдинки із загальною різницею 1:10. Омолоджена «Скала» цьогоріч виборола одне очко, розійшовшись миром у 20-му турі в Моршині із «Зорею». Тому для «Скали» цей поєдинок був хорошою можливістю покращити своє турнірне становище. До гри із «Зіркою» команда Олега Луткова посідала 10-й рядок у турнірній таблиці і випереджала команду з Кропивницького на 15 пунктів. Своїм шансом юніори «Скали» скористалися сповна, забивши у ворота господарів чотири голи, пропустивши натомість – один. Однак ця звитяга залишила двояке враження. «Скала» провела два різні тайми.  Перший для «малиново-зелених» через вищезгадані причини невдався і закінчився на користь господарів, які відкрили рахунок на 22-й хвилині. Після флангового пострілу гравець «Зірки» завдавав удару, проте постріл було заблоковано, однак першим на добиванні був Максим Філіпов, який і відкрив рахунок.

У перерві Олег Лутков провів виховну бесіду з хлопцями і одразу з перших хвилин другого тайму зробив три заміни, перебудувавши гру у два нападники. Так на допомогу Кондракову, який у першій 45-хвилинці був єдиним висунутим нападником, вийшов Михайло Лукач, який у підсумку забив двічі, а позицію верхнього центрального півзахисника посів Микита Фомін, який також відзначився голом. Для наведення порядку в обороні з позиції опорника у центр захисту був переведений Богдан Векляк. І ці перестановки, як і змінена тактика, стали вирішальними у матчі. У підсумку стрияни у другій половині зустрічі провели чотири голи, не пропустивши жодного. Цікаво, що розпочав і завершив розгром команди з Кропивницького Михайло Лукач. А один з м`ячів був забитий після пенальті, яке заробив Роман Кузів, а реалізував Кондраков.

Отож, як і в матчі першого кола, двобій «Зірки» та «Скали» завершився перемогою вихованців Академії футболу «Скала». Нагадаю, що 1 жовтня у Моршині «малиново-зелені» святкували перемогу – 2:1 після голів Ісаєва та Челядіна, які нині уже є гравцями першолігової команди.

Наступний матч, 23 туру, «Скала» проведе 6 травня у Моршині проти «Ворскли», яка в цьому турі реваншувалася за поразку в першому колі у грі з «Карпатам» (4:3). Початок матчу о 12 годині.