Вони пишуть історію волейболу Косівщини

10 квітня 19:30
Переглядів: 156
волейбол

В останню неділю березня завершився дев’ятий чемпіонат Косівського району з волейболу серед чоловічих команд. Фінальний тур відбувся в Рожневі. З метою визначення чемпіона району у фіналі зіграли між собою за круговою системою чотири кращих команди після першого етапу змагань.

Другий етап команди розпочали з наступними очками: Рожнів 1– 4 очка, Стопчатів – 3 очка, Слобідка – 2 очка, Хімчин – 1 очко.

Результати фінальних матчів:

  • Рожнів 1 - Хімчин - 3:0
  • Стопчатів  – Слобідка - 2:3
  • Рожнів 1 – Слобідка - 3:0
  • Стопчатів – Хімчин - 3:0
  • Слобідка - Хімчин - 0:3
  • Рожнів 1 – Стопчатів - 3:0

Турнірна таблиця

  1. Рожнів 1 – 3 матчі, 13 очків, спів.партії 9-0
  2. Стопчатів – 3, 7, 5-6
  3. Хімчин – 3, 4, 3-6
  4. Слобідка – 3, 4, 3-8

Як видно з результатів команда Рожнів 1 впевнено перемогла у всіх трьох поєдинках і заслужено посіла перше місце в чемпіонаті.

Команда с. Стопчатів зуміла захистити другу позицію після першого етапу і вперше завоювала срібні медалі чемпіонату (в минулому році була бронза).

Команда с. Хімчин, отримавши одну перемогу і дві поразки, зайняла третє місце і підтвердила свій клас, потрапивши в фінал другий сезон поспіль. В минулому році були четвертими, в цьому році – треті... В наступному - повинні поборотись за 1-2 місце.

Команда з с. Слобідка вперше потрапила в фінальну четвірку і через відсутність лідера команди на полі, який напередодні отримав травму, зайняла четверте місце.

Після завершення ігор та підведення підсумків, волейболістів привітав із зайнятими призовими місцями перший заступник голови райдержадміністрації В. Ропар, який наголосив, що кожна команда пише історію свого населеного пункту. Бо ще десять років тому не було чути гучних волейбольних перемог ні в Стопчатові, ні в Хімчині. А сьогодні вони є серед лідерів районного волейболу. Ну а досягнення рожнівчан вартує особливої уваги, бо дев’ять років підряд бути першими це вже рекорд, це нова славна сторінка в історії рожнівського волейболу. Це завдяки тому, що команда зіграна, грає всі ці роки майже одним і тим самим складом, і хоч середній вік гравців команди становить 37 років, побажав перемогти і в наступному ювілейному десятому чемпіонаті.

Кращим пасуючим чемпіонату району визнаний Ігор Липка (Рожнів 1), кращим захисником – Юрій Радиш (Рожнів 1), кращим блокуючим – Микола Бойчук (Стопчатів), кращим нападаючим – Василь Федчук (Хімчин).

Хочемо подякувати за сприяння у проведенні чемпіонату завідувачу сектора у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Мельничуку М.Д., директорам навчальних закладів, які надавали спортивні зали, суддям, які обслуговували матчі, та всім, хто підтримував та вболівав за свої команди.

Рожнів заклав міцні підвалини волейболу 20 років назад, які забезпечують результат ще й сьогодні, але чи буде кому їх підтримати і зміцнити за кілька років?

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: