Воротар "Карпат" Роман Мисак: "В чемпіонат Росії не перейду за жодних обставин і ні за які гроші"

24 квітня 07:50
Переглядів: 374
Мисак

Воротар «Карпат» Роман Мисак розповів про свою кар’єру і мрії.

- Я люблю «Карпати». В цьому клубі вже не перший рік. Думаю,  що буду в цій команді стільки скільки буду потрібен. Але футбольна кар’єра  несподівана – ти не знаєш, що тебе чекає завтра. На сьогоднішній момент я гравець «Карпат» і всього себе віддаю команді. Над зміною клубу не думаю. Мене все тут влаштовує. Грати в іншій команді УПЛ не хочеться. Хочу з «Карпатами» вийти в Лігу Європи і досягнути високих результатів.

Звичайно хотілося б попробувати себе в Європі. Напевно в кожного в душі є маленька мрія – реалізувати себе тут щоб тебе побачили там. Хочеться поїхати але спершу тут треба працювати і працювати. В чемпіонат Росії не перейду за жодних обставин і ні за які гроші.

Ніколи не думав яку професію обрав би, якщо б не футбол. З дитинства я бачив тільки футбольний м’яч і більше ніде себе не уявляю, в жодному виді спорту. В мене футбол був, є і буде. Без футболу я себе не уявляю.

На даний момент я хочу чим довше грати у футбол, поки буду корисний команді. В мене є мрія стати тренером воротарів. Зараз багато вправ записую і запам’ятовую. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: