"Ворскла" - Карпати". Спроба англійської манери суддівства

23 жовтня 08:45
Переглядів: 149
суддя

Суддівський експерт Мирослав Ступар проаналізував роботу арбітра Миколи Кривоносова в матчі "Ворскла" - "Карпати".

- Микола Кривоносов обрав суто англійську манеру суддівства. Хоча експерти в студії пізніше розкритикували манеру арбітра. Проте Микола дозволяв грати, не роздавав безпідставних карток, і футболісти це сприймали добре. Відповідно, не було багато свистків, хоча моменти для дискусій виникали.

Кривоносов намагався жестами і словами попереджувати футболістів, пояснювати їм ті чи інші нюанси. В підсумку, в матчі були лише дві жовтих карточки, що для такої гри – абсолютний мінімум. Щодо дискусійних епізодів, то стосувалися вони фіксації / не фіксації фолів, - відзначив експерт.

На 35-й хвилині Коломоєць отримав передачу низом у районі одинадцятиметрової позначки, а Голодюк у підкаті зіграв на перехоплення. Коломоєць по інерції продовжив рух і завалився через Голодюка. Зіткнення непросте. Однозначно сказати, що одинадцятиметрового не було, або ж він був, не можна. Можна говорити про момент "п'ятдесят на п'ятдесят". Але зважаючи на те, що Кривоносов тримав планку дозволеного в боротьбі доволі високо, зрозуміти і виправдати рішення Миколи можна. Він розсудив цей епізод у відповідності до заздалегідь обраної лінії.

На 83-й хвилині було призначено штрафний, з якого М'якушко забив гол. М'яч був у Голодюка, Скляр ззаду підкотився у підкаті. Вибив м'яча, але останнім зіграв саме Голодюк. Суть в тому, що Скляр лівою ногою в'їхав в ногу Голодюка. Запитання щодо штрафного взагалі не повинне поставати – підкат був неправомірним. Більше того, навіть жовта карточка Олександру за підсумком цього епізоду – справедлива, - відзначив Мирослав Іванович.

Ще варто відзначити момент на 40-й хвилині, коли атакувала "Ворскла", відбувся фол проти Кулача, але Владислав встиг віддати м'яча Коломойцю. Останній встиг пробити по воротах, хоча проти Юрія також був фол. Кривоносов призначив фол на Кулачі, а не на Коломойцю. Справедливіше було б витримати принцип переваги і зафіксувати порушення правил проти Коломойця. Не суттєво, але такий момент мав місце, - підсумував Мирослав Ступар.

Матч між "Ворсклою" та "Карпатами" завершився з рахунком 0:1.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: