"Ворскла": підготовка до "Карпат" йде повним ходом

13 вересня 21:30
Переглядів: 96
ворскла-карпати

Ще з кінця минулого тижня, про що, зокрема, ми дізналися з вуст головного тренера, Василя Сачко, футболісти полтавської «Ворскли» почали активну фазу підготовки до матчу з львівськими «Карпатами».

Цьому передувала як двостороння гра, де на практиці реалізовувались елементи тактики, так і доскональне вивчення останніх ігор завтрашнього опонента. Про важливість досягнення максимального результат в майбутній грі 6-го туру говорив на тижні і один з ключових виконавців у складі ворсклян Володимир Чеснаков. Говорячи про майбутню зустріч, він згадав про те, як цікаво складався сюжет торішньої зустрічі на полтавському стадіоні, акцентувавши увагу на тому, що колектив горить бажанням розділити радість перемоги разом зі своїми улюбленими уболівальниками.

Як і раніше, працюють в режимі індивідуальної підготовки Йован Маркоскі, Олег Міщенко та Євген Пісоцький. У той же час не виключено, що тренерський штаб може довірити місце у складі комусь із молодих виконавців.

Молодіжний і основний склади «Карпат» добиралися в Полтаву на клубних автобусах, і розмістилися в одному з готелів в самому центрі Полтави. Наставник «зелено-білих» виявив бажання випробувати поле, де завтра належить бій. У закритому режимі львів'яни провели своє тренування на стадіоні «Ворскла» ім. А. Бутовського сьогодні в 18:00.

Минулий візит футболістів «Карпат» в Духовну столицю України, правда в зовсім іншому складі, з іншим тренером, завершився результативною нічиєю - 2:2. Як буде цього разу, покаже сама гра...

Матч «Ворскла» (Полтава) - «Карпати» (Львів) відбудеться завтра, 14-го вересня, в 19:30 на головній спортивній арені Полтавщини.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: