Восьма партія Матчу за звання Чемпіонки світу з шахів серед жінок завершилась нічиєю

12 березня 20:45
Переглядів: 542
Хоу Іфань

Восьма партія Матчу за звання Чемпіонки світу з шахів серед жінок у Львові завершилась нічиєю. Рахунок 5:3 на користь китаянки. Сьогодні білими шахами грала українка Марія Музичук. Матч розпочався з каталонського початку. Завтра у гравчинь вихідний день, а в понеділок партію білими шахами розпочне Хоу Іфань. Для перемоги одна з учасниць повинна набрати 5,5 очок.

«У певний момент позиція була пасивною для чорних», - зазначила Хоу Іфань про сьогоднішню партію.

«Мені здається, ми нормально грали цю партію. Я не знаю, як можна грати без бажання до перемоги та азарту. У наступній партії я буду сильніше грати, а не думати, хто виграє»,- розповіла Марічка Музичук.

Нагадаємо, перший хід у восьмій партії виконали солісти української акапельної формації «Піккардійська Терція» Андрій Капраль, Ярослав Нудик та Роман Турянин.

За правилами, якщо одна з учасниць Матчу набирає 5,5 очок – вона стає переможцем. Призовий фонд цього матчу, який становить 200 тисяч євро, розподіляється таким чином: 60% переможниці та 40% - гравчині, що програла після десяти основних партій; якщо переможниця визначилась після тай-брейків, тоді розподіл 55%х45%.

Довідка

Титул чемпіонки світу з шахів Марія Музичук здобула на Чемпіонаті світу з шахів серед жінок у 2015 році. Хоу Іфань після перемоги на серії Гран-Прі 2013-2014, отримала право на участь в Матчі за звання чемпіонки світу.

Шахістки вже двічі зустрічались за шахівницею. Вперше у 2012 році на турнірі в Гібралтарі та вдруге під час Гран-Прі в Монако у 2015 році.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: