Восьмирічному фанату "Карпат" відмовили у візі на Євро-2016

04 червня 14:30
Переглядів: 294
Володимиру Бобенчик

Французьке консульство відмовилося надати шенгенську візу українському 8-річному футбольному фанату Володимиру Бобенчику, попри те, що він мав квитки на матчі Євро-2016, сплачений авіа-переліт, бронь готелів та попередні шенгени у паспорті.

Про рішення консульства повідомляється на фейсбук-сторінках футбольного фаната та його матері Мар’яни Бобенчик, пише eurointegration.com.ua. 8-річний Володя Бобенчик добре відомий у футбольних колах та є, імовірно, найвідомішим маленьким фанатом в Україні. Він, зокрема, часто бере участь у тренуваннях львівських «Карпат» і національної збірної та офіційних заходах, пов’язаних із своїми улюбленими командами.

«Дякую» консульству Франції!!! Мені відмовили у візі на Євро-2016, з поясненням – «ціль моєї поїздки не зрозуміла». Маючи квитки на всі матчі моєї збірної, квитки на літак туди-назад, бронь готелів та попередні шенгени у паспорті. Для Франції я не фанат...», – йдеться у дописі.

У коментарі мама Володі розповіла, що родина подала документи для віз для Володі та обох його батьків.«Сьогодні нам до Львова передали з посольства всі три паспорти без віз та окремо – листи про причини відмови. В них зазначений пункт про не доведену мету поїздки», – розповіла Мар’яна Бобенчик.

Попри надані посольству документи, консул ухвалив рішення, що «інформація, надана, щоб обгрунтувати цілі та умови можливого перебування, не виглядає переконливою».

Додамо, що раніше повідомлялося, що Франція спрощує умови надання віз фанатам, які мають квитки на матчі Євро-2016.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: