Восьмий номер "Карпат", Володимир Костевич, хотів віддати борг за поразку на "Арені Львів"

01 листопада 15:30
Переглядів: 133
Володимир Костевич

На початку минулого тижня Володимир відзначив день народження. На матч із «Металургом» Костевич вийшов із шаленим бажанням і це дало свої плоди. І справа тут не лише у забитому голі. Восьмий номер «Карпат» встигав усюди і був чи не найкориснішим на полі. 

– У нас є багато гравців, які можуть виконати штрафний удар. Це і Артур Карноза, і Олег Голодюк, і Денис Кожанов. Я теж хотів показати, що вмію бити штрафні (сміється).

– Твій гольовий удар – кандидат на номінацію гол туру?
– Не знаю, нехай глядачі вирішують. Це справа журналістів, експертів... 

– З якими відчуттями виходили на сьогоднішній матч. «Металург» – незручний суперник для «Карпат» протягом останніх сезонів...
– Хотілося насамперед повернути їм борг за ту гру на «Арені Львів», коли ми поступилися на останніх хвилинах. Програвали ми і в Запоріжжі...Прагнули будь-що зламати цю традицію і нарешті перемогти.

– Як оціниш суперника?
– Мені подобається «Металург», у команди є свій малюнок гри. Запоріжці використовують короткий пас, награні комбінації, забігання. Можливо, є певні проблеми з реалізацією моментів. А ще «Металург» часто пропускає під час контратак. 

– Сьогодні ти грав на незвичній для себе позиції...
– Свого часу я вже грав на позиції лівого нападника, тому мені довелося згадувати навики. Хотів допомогти команді на тій позиції, яку довірив мені тренер. 

– Коли Василь Кравець йшов в атаку, ти повертався і підстраховував партнера...
– Ми взаємодіяли і допомагали одне одному. Так має бути. Василь підключався до атак, я намагався його підстраховувати. Загалом ми добре розуміємо один одного і проблем не виникає.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: