Войводіна - Кажани. Трансляція й деталі

21 грудня 19:15
Переглядів: 219
Кажани

Сьогодні о 20.00 сербська "Войводіна" та львівські "Кажани" проведуть матч-відповідь 1/32 Кубка ЄКВ у місті Нові Сад. Матч пройде у Малому залі спорткомплексу "Войводіна" (місткість - 1400 глядачів). Перша гра ві Львові завершилася на користь "Баркому" - 3:1.

Як виявилося, сербська сторона не подбала про онлайн-трансляцію поєдинку: її не буде ані по телебаченню, ані на ютуб-каналі сербського клубу. ВК "Барком-Кажани" розуміє попит на перегляд цієї гри й ажіотаж навколо, тому зробить все можливе, аби бодай якось показати дану зустріч (при цьому технічого забезпечення, яке ми використовуємо на матчах Суперліги, в нас зі собою нема). 

Прийнято рішення показувати онлайн-трансляцію (шматочками, чи повністю - залежить від якості інтернет-з'єднання) на нашій сторінці у Фейсбуці. Трансляція розпочнеться о 19.55. Якщо проблеми із картинкою будуть сильно заважати перегляду, то ми проведемо текстову трансляцію на наших сторінках у ВК і Фейсбуці.

Слідкуйте за нашими сторінками в соцмережах ближче до матчу й під час самої гри - там ви зможете отримати найсвіжішу інформацію як по трансляції, так і по самому перебігу подій на паркеті. Нагадаємо, зустріч розпочнеться о 20:00 за Києвом. 

P.S. Просимо не бути сильно прискіпливими до якості трансляції - вона здійснюватиметься на непрофесійну техніку й без необхідного оснащення. Дякуємо! :) 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: