Вперед "Карпати" …Беззуб’яка!

19 січня 07:00
Переглядів: 689
Володимир Беззуб’як

Вчорашня подія у діяльності футбольного клубу якщо не детективна, то дивовижна. І це у День народження «зелено-білих», яким махнув 53-й рік. З цієї нагоди і мої вітання процвітання усім та …прозріння тим, хто себе утотожнює зі словом керівник, а то й власник.

Гендиру Дячуку-Ставицькому з його енним (?) приходом до клубу (ті, хто ходить на «Україну» повинні були бачити, в якому ореолі слави з віповської ложі …злітав Михайлович до роздягальні команди, яка тільки що «прикрила» «Чорноморець» - 4:0) миттєво стали не до вподоби «хорватський самостійкик» Іґор Йовічевіч та українські фахівці (виважений Юрій Беньо та завзятий Роман Зуб). «Завжди вірні» потрапили в опалу. Почалися «терки». Мовляв, ніхто нічого не робить…

А два тижні тому один поважний тренер з Польщі - Марек Зуб, навіть телефоном провів розмову з Юрієм Дячуком-Ставицьким, який запевнив польського фахівця, що «Карпати» не потребують його послуг. Бо до клубу прийде український супер-наставник. Якщо так, то - будь ласка, - відповів поляк і махнув у Китай…

Останні кілька днів Львовом «бігав» молодик на прізвище «Інформатор», і запевняв: «Народе мій! З 18 січня головним в «Карпатах» буде «Луга»! Істеричного галасу і поважних розмов не бракувало навколо усадження в тренерське крісло заслуженої не тільки для львівського, але й світового футболу людини Олега Лужного. Більше того у Львові, не зважаючи на святкові застілля, колишній гравець львівського СКА «Карпати», капітан київського Динамо» і національної команди України та футболіст англійських «Арсенал» і «Вулвергемптон» «намотував круги» Львовом і навколо …клубного офісу «Карпати». Особисто про зацікавлення новою роботою коуч мовчав, але ревно стежив за перебігом перемовин. Що і за скільки. Такий собі базар без товару…

Одні були «за» інші - «проти». Ті, що «за» запевняли, що Лужний - сильна людина і така саме потрібна цій команді. Тож Олег без проблем дасть собі раду з тим крамом, який є на балансі команди. Інші контратакували, - і що він показав в «Динамо»? Про «Таврію» й не згадувати.

І раптом по обіді на клубному сайті «Карпати» повисла «бомба»: «Новим керманичем основної команди львівських «Карпат» призначено 59-річного Володимира Беззуб’яка – вихованця львівської футбольної школи, колишнього півзахисника «зелено-білих» і тренера з багаторічним досвідом роботи. Команді нового наставника представив Почесний президент ФК «Карпати» Петро Димінський».

Що тут казати? Якщо головного представив найголовніший. Тут уже панове, друзі та просто шановні читачі - без коментарів.

Особисто знаю Володимира Безуб’яка, як хорошу людину і нормального клубного працівника. Чоловік він солідний і відповідальний, можливо навіть занадто. Але добре обізнаний з наукою, тому йому повинно все вдатися. Принаймні, я в це вірю…

Але чи клубні «колоди», об які «спотикався» навіть найуспішніший, за роки національних футбольний змагань, тренер у Львові - Олег Кононов, зникли? Ні, усі на своїх місцях і можливо вони згризуть своїми зубами самого Беззуб’яка, якому дуже скоро доведеться віддуватися за себе і за свій тренерський штаб, який йому …нав’язали.

Намагався для «картинки» розжитись коментарем зацікавлених чи просто фахівців на дану тему. Та де там. «Святвечір»! «Який тренер»? «Про що мову починаєш»? Довелося задовільнитися тим, що є.

Тож усіх і більш просунутих у клубних відомостях, відсилаю на всілякі форуми за коментарями. Їх там, ой, як не бракує…, а корисні вони будуть і для тих, чиї прізвища та фіґурують. До речі, відозви не завжди теплі. Можливо через нинішні січневі морози?

Але прошу небайдужих замислитись над течією львівської команди за роки правління пана Димінського. Клуб плив каламутно-партійними річками, а навіть брудними потічками від «зелених» до «ригів». Так само «стрибали» в довжину і висоту його кращі представники, а згодом з тріском «падали». А з національного найбільше мені запам’ятались обіцянки та вишиванки. Все решта – порожнеча і маячня.

Цікаво, ті, хто давали надію на працевлаштування Лужного, бодай вибачилися перед ним?

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: