Вперше у Львові відбудеться оригінальне сімейне змагання "Забіг з дружинами"

07 грудня 19:30
Переглядів: 102
Забіг з дружинами

12 грудня на площі перед пам'ятником І. Франкові (вул. Університетська, 1) чоловіки зі своїми дружинами зможуть взяти участь у відбірному етапі перед наступним чемпіонатом України «Забіг з дружинами», переможці якого зможуть поїхати на Чемпіонат світу у Фінляндію.

Це оригінальні змагання, які досить популярні у Європі, під час заходу чоловіки змагаються, хто швидше перенесе дівчину чи дружину по смузі з перешкодами.

У змаганнях візьмуть участь пари із Львова, Києва та Одеси, а також завітають гості із Фінляндії.

За правилами змагань довжина траси повинна становити 254 м разом з перешкодами, однією з перешкод має бути водна перешкода глибиною 1 метр та у цих змаганнях басейн буде наповнений кульками.

Також переносити можна дружину чи дівчину віком від 17 років. Причому вага супутниці повинна бути не меншою 49 кг, інакше на неї доведеться одягнути додатковий обвіс у вигляді жилетів з піском. Якщо учасник падає або втрачає дружину, він повинен піднятися сам, підняти дружину і продовжити рух до фінішу. Переможцем вважається пара, яка швидше за всіх завершить змагання без падінь і травм.

Початок реєстрації пар – з 10:00, початок змагань – об 11:00. Вартість участі тандему – 300 грн. якщо є промокод, то вартість становитиме 200 грн

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: