Вперше в історії у Долині проводиться етап Чемпіонату України з пляжного волейболу

27 лютого 14:30
Переглядів: 115
волейбол

В Україні пляжний волейбол,який проводять як правило в літню пору року, відомий вже понад 25 років. Проте, понад десятиліття проводяться зимові змагання в трьох вікових категоріях для того, щоб підтримувати фізичну форму і тактичні спеціальні навички в спортсменів.

В Долині вперше в історії проводиться етап Чемпіонату України. Участь приймають 38 команд серед дівчат 2002 – 2003 років народження з практично всіх регіонів України. Це одна й наймолодших вікових категорій, де більшість спортсменок приймають участь вперше, випробовуючи свої можливості. Дівчата з 15-ти міст України змагатимуться протягом трьох днів. Переможців буде визначено в неділю 28 лютого. Урочисте нагородження відбудеться в 13:00 в приміщенні ДЮСШ «Юність», інформують у спільноті Хвиля гір.

Серед організаторів: Федерація волейболу України і Долинська дитячо-юнацька спортивна школа відбуваються за підтримки Долинської міської ради в рамках Програми діяльності ТІЦ «Бойківщина» на 2016 рік. Чемпіонат проводять з метою популяризації волейболу, пропаганди здорового способу життя та залучення дітей до активних занять спортом та фізичною культурою. Подібні змагання організатори планують організовувати й надалі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: