Вперше за три роки "золото" ЧУ з велосипедного спорту серед чоловіків не дісталось донецьким

20 вересня 14:50
Переглядів: 122
велотрек

Цими днями, із 17 по 21 вересня, у Львові вже традиційно проходять змагання із велоспорту. Цього року педалі за золотом крутили понад 170 спортсменів з усієї країни. Уже відомі імена переможців серед чоловіків.

На жаль, на цьогорічний всеукраїнський чемпіонат кримські спортсмени не приїхали. Хоча й організатори запевняють, що тамтешніх велогонщиків запрошують і приймають на всіх українських змаганнях, втім, у їх участі наступного року сумніваються:

«Цього року на світових аренах вони ще виступають під ліцензіями збірної команди України. Але зараз кримські спортсмени, які виступали в збірній України, їздять на Схід Росії і там приймають участь, в їхніх змаганнях. Ну не знаю, як там відбудеться у 2015 році. Все залежить від наших урядовців – чи Крим залишиться нашою територією чи російською», – вважає головний суддя чемпіонату Володимир Набойщиков.

А ось спортсменові Максимові Зубалю із Луганська підготуватися до чемпіонату як слід завадила ситуація на сході країни. Хлопець розповідає: тренуватися, коли поруч лінія фронту – неабияк важко.

«Там важко тренуватися. Доводилось перебиратися у центральну Україну. Багато хто їхав у Крим – хто де міг туди і виїжджав», – розповів велогонщик Максим Зубаль.

Тим часом на львівський трек виходять останні учасники змагань серед чоловіків. Для них цей командний заїзд –– найважливіший момент усіх змагань. Перемогти донецьких спортсменів не вдавалося нікому вже три роки поспіль. І ось такий момент врешті настав.

«Це – переломний момент. Ми виграли у донецької команди і ми дуже щасливі, адже результат досить непоганий», – поділився емоціями велогонщик Владислав Кримінський.

Тож, уперше за останні три роки золото не дісталось команді із Донецька. Цьогорічними переможцями Чемпіонату України з велосипедного спорту на треку серед чоловіків стала Збірна України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: