Впевнені кроки гірників. Анонс: "Шахтар" Донецьк — "Чорноморець" Одеса

29 жовтня 09:41
Переглядів: 143
Шахтар

13-й тур чемпіонату України «Ліга Парі-Матч». 29.10.2016, 17:00. Львів, «Арена Львів». Арбітр – Костянтин Труханов (Харків).

«Шахтар» Донецьк — «Чорноморець» Одеса

Через інвазію російських військ на східні терени України «Шахтар» змушений домашні матчі проводити не у рідному Донецьку, а найчастіше на львівській «Арена-Львів». Тренувальну базу знайшли на Київщині. Звичайно ностальгія по родинних домах і місцях донеччан не полишає, але і у нашому Львові гірники у нас. Не забули і про майстер-клас. На своє тренування зібрали десятки малечі. Чим справили дітям великий подарунок. До того ж шахтарі, маючи вдосталь вільного часу, багато подорожували осіннім містом Лева. Добре, що погода їм у цьому сприяла.

Хлопці Фонсеки цього року, як буря, змітають своїх суперників на шляху до нових тріумфів. Варто згадати, що донецькі футболісти ведуть боротьбу в трьох турнірах (чемпіонат, кубок України і Ліга Європи).

Одесити, якими керує Бабич, переживаючи свою …молодість, мають на шиї лише матчі чемпіонату України. На сьогодні «Чорноморець» посідає високе п’яте місце у турнірній таблиці чемпіонату. Ця команда може претендувати на місце у Лізі Європи в сезоні 2017/18. Але це ще довга дорога, яку треба пройти без падінь. Свідченням цьому матч, який моряки провели з гірниками. Після першого нульового тайму пропустили 4 м’ячі.

«Шахтар» у чемпіонаті впевнено лідирує і випереджує другу команду ліги луганську «Зорю» на 6 очок. При цьому залишаються найрезультативнішою командою України. Відправили у 12-ти матчах у ворота суперників 27 м’ячів. Гольова серія у чемпіонаті триває упродовж 32 поєдинків і нараховує 93 м’ячі. У свої ж пропустили лише – 6. І з цим показником можуть похвалитися найнадійнішою обороною. Щоправда з «Чорноморцем» через дискваліфікацію не зможе зіграти Ярослав Ракицький.

Решта футболістів готові показати глядачам солідну гру і майстерність.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: