Впізнай себе!

08 вересня 07:52
Переглядів: 73
Карпати

Шановні уболівальники! Як і в минулому чемпіонаті, у кожному домашньому матчі Ліги Парі-Матч, фанати «зелено-білих» матимуть змогу потрапити до об’єктиву клубного фотографа. А вже після поєдинку, на офіційному сайті клубу, у стрічці новин, з’явиться 10 крупнопланових фотографій. Троє перших уболівальників, які впізнають себе на фото раніше за інших, виграють подарунки від спонсора. 

На матчі проти луганської «Зорі» спонсором проекту стане Cantona pub (вул. Дудаєва, 16). Цікаво, що власниками цього тематично-футбольного пабу є фанати львівських «Карпат». Тут, зокрема, можна і подивитися виїзні поєдинки «зелено-білих». Кожен з трьох переможців отримає сертифікат на 100-гривневу знижку у Cantona pub. 

Для того аби отримати сертифікати, уболівальникам необхідно зателефонувати У РОБОЧИЙ ЧАС за номером (067) 373-03-94 (В’ячеслав) і повідомити про свою «знахідку». 

Звертаємо увагу, що сертифікати від Cantona pub отримають лише троє перших найуважніших уболівальника. 

Додамо, що поєдинок між львівськими «Карпатами» та луганською «Зорею» розпочнеться у неділю, 13 вересня, о 19:30, на стадіоні «Україна».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: