Враженнями від гри проти полтавської "Ворскли" поділився тренер юніорської команди "Карпат" Роман Толочко

26 квітня 11:00
Переглядів: 684
роман толочко

Враженнями від домашньої гри з однолітками полтавської «Ворскли» з Інформаційним центром ФК «Карпати» поділився старший тренер юніорської команди «Карпат» Роман Толочко.

«Проти «Ворскли» завжди грати важко. У Полтаві хороша футбольна школа і в молодіжній та юніорській командах «Ворскли» завжди є чимало талановитих хлопців. От і сьогоднішній поєдинок також виявився для нас досить складним. Коли аналізувати матч загалом, то скажу, що грою я задоволений, так само, як і результатом. Дуже хотілося нам перемогти, адже з початку весни ми не вигравали на своєму полі. Не все у нас виходило у попередніх домашніх іграх. А сьогодні і гру показали хорошу, і результат вийшов переможний. 

Можливо, рахунок міг бути і більшим, але ми не зуміли в першому таймі реалізувати моменти – і поперечина, і ще були моменти, а от в другому таймі дотиснули суперника. Думаю, задоволення отримали усі. Як ми і домовлялися з хлопцями, потрібно, щоб гра приносила задоволення, а результат обов’язково прийде. Добре, що до кінця дограли момент, в результаті якого вийшов гол. Так і треба діяти.

У футболі не можна грати в залежності від свого настрою і від того, дається гра чи ні. Треба бути мужиками, необхідно вміти терпіти і доводити за будь-яких обставин, що ти справжній професіонал, який вміє давати необхідний результат. 

Так, у нашій грі є ще чимало огріхів. Є помилки як в обороні, так і в атаці. Але тішить, що в останніх іграх ми нехай і не дуже багато, та все ж додаємо у кожній грі. Це видно і по наших результатах. Два тижні тому ми в рівній грі зазнали прикрої поразки від «Динамо», на яку аж ніяк не заслужили. У попередньому турі «горіли» 0:2 «Шахтарю», але знову ж таки проявили бійцівські якості, карпатівський дух і зуміли витягнути нічию. А сьогодні вдалося перемогти. Приємно, що ми прогресуємо на фоні матчів з сильними суперниками – усі три команди перебувають у турнірній таблиці на місцях вище, ніж ми. Тепер головне, не зупинятися, а прогресувати і розвиватися далі у футбольному плані», – підсумував Роман Любомирович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: