Врятувати ФК "Нива" від краху можуть лише вболівальники

11 квітня 16:05
Переглядів: 442
Мдінарадзе

Відверто про стан справ у футбольному клубі "Нива" Тернопіль 11 квітня журналістам розповідав президент клубу Автанділ Мдінарадзе. Власник "Ниви" повідомив, що клуб незабаром може зникнути. Озвучив пан Мдінарадзе і рецепт порятунку команди з майже 40-річною історією.

- Цього року нам вдалося власними силами врятувати команду від зникнення, - каже Автанділ Мдінарадзе. – Я вів бесіду із чималою кількістю бізнесменів з нашої області і не лише. Всі вони підтримують існування "Ниви", але фінансово допомогти клубу не можуть. Я та мої партнери з останніх сил намагаємося утримати команду на плаву та не допустити її зникнення. Проте і наші можливості не безмежні. Сьогодні нам як ніколи бракує підтримки вболівальників, які можуть дуже легко врятувати клуб від краху.

За словами пана Мдінарадзе на останній домашній грі "Ниви" побувало лише 1000 прихильників клубу, які придбали квитки. Якби на ігри приходило щонайменше 7 чи 8 тисяч глядачів, то грошові надходження у клуб суттєво б збільшилися.

- Багато людей взимку хотіли врятувати клуб, створивши рахунок та збираючи кошти на "Ниву", - додає президент клубу. – Цього робити не потрібно. Все чим зараз може допомогти вболівальник – це своєю присутністю на домашніх іграх. Не варто шукати способи потрапити на стадіон безкоштовно. Ваші 20 гривень за квиток реально можуть врятувати команду від зникнення. Рецепт простий – прийти на гру і купити квиток. Тоді команда матиме бодай мінімальну стабільність і зможе існувати ще довго.

Автанділ Мдінарадзе каже, що вирішальним у долі клубу буде домашній поєдинок проти чернівецької "Буковини", що відбудеться 17 квітня на міському стадіоні о 19.00.

- Якщо прийде велика кількість вболівальників на цей матч, то команда продовжить існування, - каже чоловік. – Якщо ж і надалі на футбол буде ходити тисяча людей, то цей матч може стати останнім у історії клубу. На жаль, такі сьогоднішні реалії. Я сподіваюся, що у Тернополі та у всій області знайдеться 10 тисяч людей, які не пошкодують 20 гривень, прийдуть на стадіон та врятують команду. Від вас залежить усе!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: