Все, що потрібно знати про купівлю квитків на матч Україна - Словенія

30 жовтня 12:00
Переглядів: 1120
арена львів

Директор "Арени Львів" Денис Ринський розповів про подробиці продажу квитків на матч плей-офф до Євро-2016 Україна - Словенія

1. Квитки яких номіналів є на матч Україна - Словенія? 

70, 80, 100, 150, 250, 300 гривень - чаша стадіону; 1500 та 2000 гривень - з доступом до ресторану. 

2. Скільки квитків надійде безпосередньо для вболівальників, а скільки для гостей (Словенії), регіональних федерацій, спонсорів, партнерів ФФУ? 

Повною інформацією за квотами квитків володіє УФІ, нам відомо, що для гостей Словенії виділені квитки в сектор В26 в кількості 752 шт. 

3. Чи є ліміт квитків, які надійдуть у продаж зараз через сайт УФІ? Якщо є, який він, а скільки квитків надійде в каси "Арени Львів"? 

На скільки нам відомо, кількість квитків для продажу через каси стадіону буде відома після формування заявок від регіональних федерацій / спонсорів / УЄФА. 

4. Який розпорядок роботи кас "Арени Львів"? В котрій годині квитки надійдуть у продаж 2 листопада? 

Робота кас з 10:00 до 20:00. Вихідний - неділя. 

5. Чи буде "Арена Львів" за допомогою служби безпеки або правоохоронних органів контролювати громадський порядок при продажу квитків? Чи буде боротьба зі спекулянтами безпосередньо на місці продажу? 

Цей механізм тільки в компетенції правоохоронних органів. 

6. Які дані буде збирати "Арена Львів" (або УФІ?) при продажу квитків за паспортами? Чи зможуть купити квитки діти до 16-ти років без паспорта? 

Збір паспортних даних. Для дітей до 16-ти років квиток може придбати дорослий. Відповіді на всі ці питання та більш детальна інформація міститься в новині щодо продажу квитків. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: