"Все йде до того, що "Верес" буде виступати в Тернополі та Чернівцях"

06 жовтня 21:13
Переглядів: 638
тернопіль стадіон

Президент "Вереса" Олексій Хахльов розповів про розвиток клубу і коли команда планує проводити домашні матчі в Рівному.

- Те, що ми на вірному шляху підтверджує те, що вже вишикувалася ціла черга з вільних агентів, бажаючих спробувати свої сили в Вересі, зникли проблеми і з набором в клубну ДЮСШ, а також спортшколу міста Костопіль, над якою взяли шефство.

- І все ж, факти вперта річ: зараз в Вересі за винятком Михайла Сергійчука, немає вихованців рівненського футболу ...

- Знаєте, при великому бажанні можна було запросити кілька відомих футболістів з Рівненщини, які виступають зараз за команди інших областей. Але, повірте, це не вихід з положення: Верес не збирається йти по стопах іспанського Атлетика з Більбао, спортивну честь якого захищають виключно баски. Для нас головне, що в Вересі роблять ставку на гравців з українським паспортом!

До слова, якщо взяти до уваги, що в Рівному тривалий час взагалі не було команди майстрів, то, погодьтеся, це теж не могло не позначитися негативно на розвитку футболу в області. Однак, переконаний, що тепер з кожним роком в Вересі доморощених виконавців буде все більше ...

- Але зараз реалії такі, що Верес готується і проводить календарні матчі у Львові, майже весь тренерський склад теж зі столиці Галичини... Більш того, львів'яни тренують і виступають за молодіжний і юніорський склади, до речі, і єдиний спонсор Вереса також львів'янин. Це збіг чи може Верес готує плацдарм для зміни прописки на львівську?

- Вважайте це просто прикладом зближення футбольних інфраструктур Львівської та Рівненської областей. І чому б за допомогою сусідів, спільними зусиллями не довів, що і на Заході України може функціонувати амбітна команда, яка ставить перед собою великі цілі? Тому рівненським уболівальникам не варто турбуватися, ніхто не збирається міняти дислокацію.

На жаль, поки що нам нічого не залишається, як шукати притулок в інших містах, все йде до того, що ми також будемо виступати в Тернополі, Чернівцях, де фанати скучили за великим футболом. І це теж сприятиме популяризації Вереса.

- І все ж, коли Верес планує повернутися в Рівному?

- Влітку 2019 року. Вірю, що за підтримки нашого головного ділового партнера - Богдана Копитко, міських і обласних владних структур, завдяки контролю уболівальників, до цього часу буде введений в дію реконструйований стадіон Авангард з трибунами на 13 500 місць.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: