"Все йде до того, що Верес виступатиме в Тернополі та Чернівцях"

28 вересня 07:55
Переглядів: 239
Стадіон в Тернополі

Президент Вереса Олексій Хахльов розповів про проблеми рівненського клубу з домашнім стадіоном.

"У Вереса багато зв'язків зі Львовом? Вважайте це просто прикладом зближення футбольних інфраструктур Львівської та Рівненської областей. І чому б за допомогою сусідів, спільними зусиллями не довести, що і на Заході України може функціонувати амбітна команда, яка ставить перед собою великі цілі? Тому рівненським уболівальникам не варто турбуватися, ніхто не збирається міняти дислокацію.

На жаль, поки що нам нічого не залишається, як шукати притулок в інших містах, все йде до того, що ми також будемо виступати в Тернополі, Чернівцях, де фанати скучили за великим футболом. І це теж сприятиме популяризації Вереса.

Коли Верес планує вернутися в Рівне? Влітку 2019-го року. Вірю, що за підтримки нашого головного ділового партнера – Богдана Копитка, міських і обласних владних структур, завдяки контролю уболівальників, до цього часу буде введений в дію реконструйований стадіон Авангард з трибунами на 13 тисяч 500 місць", – сказав Хахльов в інтерв'ю Команда №1.

Нагадаємо, всі домашні матчі нинішнього сезону Верес грав на Арені Львів, оскільки рівненський стадіон Авангард перебуває на реконструкції.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: