Всеукраїнська Спартакіада серед команд державних службовців 2011

31 березня 12:49
Переглядів: 841
Default Image

У квітні цього року на Львівщині розпочинається І етап змагань серед команд державних службовців у рамках Всеукраїнської Спартакіади серед державних службовців органів державної влади, яка проводиться відповідно до Положення щодо проведення Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, затвердженого наказом Головного управління державної служби та Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту 28.09.2007 № 258/3470 у три етапи.

- Перший етап - районні та міські (міст обласного значення) спартакіади;

- Другий етап - АРК, обласні, Київська та Севастопольська міські спартакіади;

- Третій етап - фінальні змагання Спартакіади серед збірних команд областей, міст Київ та Севастополь.

Змагання Спартакіади проводиться з п’яти видів спорту: футзал, волейбол, теніс настільний, шашки та шахи.

Так, на Львівщині  І етап Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Львівської області буде проводитись на рівні районів, а переможці І етапу братимуть участь у змаганнях на обласному рівні.

Змагання І етапу триватимуть з початку квітня до кінця травня поточного року, а ІІ етапу – впродовж червня. (Графіки проведення І та ІІ етапів спартакіади на Львівщині можна переглянути тут)

Основним завданням Спартакіади є залучення державних службовців до занять фізичною культурою і спортом, організація їх  активного відпочинку та дозвілля, розвиток найбільш популярних видів спорту, пропаганда здорового способу  життя.

Метою  проведення Спартакіади на обласному рівні є визначення  кандидатів та  формування збірної команди області для участі у Всеукраїнській Спартакіаді серед збірних команд державних службовців, яка проходить щороку у вересні у м.Алушта (АРК Крим).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: