Всеукраїнський шашковий турнір у Бережанах незабаром стане міжнародним

13 квітня 13:18
Переглядів: 207
шахи

З 20 по 24 березня у Бережанах відбувавсявсеукраїнський шашковий турнір пам’яті місцевого шашкіста Василя Іванишина, в минулому — головного художника Бережанського склозаводу. Турнір нині став традиційним, проводився уже втретє.

Змагання було організоване районним центром фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" при сприянні БМГО "Рідне місто", агротехнічного інституту та краєзнавчого музею. Спонсорську допомогу надали місцеві підприємці.

На відкритті змагань виступили заступник директора агротехнічного інституту М.Ру­синяк, заступник директора ДІАЗ у м. Бережани Б.Тихий, директор краєзнавчого музею Н.Голод, заступник міського голови І.Гуль, го­лова БМГО "Рідне місто" В.Яки­мів.

Крім місцевих шашкістів участь у турнірі взяли і спортсмени з Харкова, Львова, Тернополя, а також районів Тернопільської області. Вони змагалися в групах "А" та "Б".

Після напруженої боротьби переможцем у групі "А" став МС з Харкова О.Шапунов (із результатом 14 очок із 16 можливих). На другому місці — МС М.Романишин із с.Бронгалівка Підгаєцького району (11 очок із 16). На третю сходинку претендувала ціла група учасників, які набрали по 10 очок, але, за таблицею коефіцієнтів, "бронзу" виборов КМС  А.Слободний із Бережан.

У групі "Б" переміг С.Корчик з Бережан (5,5 очок із 6), другий — П.Онишкевич із с.Лиса Підгаєцького району (4,5 із 6), третім став ветеран змагань С.Соляр із с.Жуків Бережанського району.

Не оминула змагань і "пре­крас­на стать" — Марія Дуткевич з с.Куряни була четвертою і відзначена спеціальним призом.

Усі призери нагороджені медалями, грамотами й цінними подарунками.

Гра привабила людей різного віку: наймолодшому учасникові виповнилося 10 років, найстаршому — 70.

Сподіваємося, що в наступному році турнір розширить кількість учасників з різних куточків України. Крім того організатори мають намір запросити шашкістів з м.Ключборк (Польща) — міста-побратима Бережан.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: