Всеукраїнський шашковий турнір відбувся у Бережанах

31 березня 17:03
Переглядів: 130
Шашки

Традиційний відкритий турнір з шашок-64 пам’яті місцевого шашкіста Василя Іванишина, в минулому – головного художника Бережанського склозаводу, з 19 до 22 березня тривав у Бережанах. Крім місцевих шашкістів, участь у змаганнях взяли і спортсмени з Києва, Львівської області, Тернополя, а також районів Тернопільської області. Загалом понад 30 учасників змагалися в групах «А» та «Б».

Організатори заходу – районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Бережанська молодіжна громадська організація «Рідне місто», ВП НУБіП «Бережанський агротехнічний інститут» та Бережанський краєзнавчий музей.

На урочистому відкритті з вітальним словом до учасників змагань та гостей звернулись заступник директора агроінституту Михайло Русиняк, заступник мера міста Бережани Марія Бойко, вчений секретар ДІАЗ Надія Волинець, старший науковий співробітник краєзнавчого музею Микола Проців.

Як повідомили представники суддівської колегії Олександр Улан та Роман Янко, цього року в турнірі не було очевидного фаворита. Отож по завершенні останнього туру у трьох учасників було по 12 очок з 16 можливих, призові місця визначились за допомогою додаткових коефіцієнтів. Переможцем стала МС з м.Новий Розділ Львівської області Зоряна Анісімова. Друге місце у МС Артема Прокопенка з Києва, третє місце здобув КМС Тарас Турчин з с.Ласківці Теребовлянського району. Кращий результат серед гравців Бережанщини у першорозрядника Олега Сендецького (7 місце).

Судді турніру відзначили КМС Ореста Палихату з с.Золотники Теребовлянського району, котрий, попри участь в головному турнірі, зіграв чимало партій з місцевими любителями шашок. Також радує участь спортсменів з тернопільського Інваспорту, які з року в рік додають в силі гри і в майбутньому очікуємо від них призових результатів, – наголосили  Олександр Улан та Роман Янко.

У групі «Б» переконливо переміг Йосип Лішко з Бережан (10 очок із 12). Друге місце посів Микола Леськів з Бережан, третє – у Марії Дуткевич із с.Куряни Бережанського району. Наймолодший учасник змагань – Денис Звіришин, учень 4-го класу Курянівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Призери у двох групах нагороджені медалями, грамотами й цінними подарунками.

Організатори турніру щиро дякують Володимиру Гичці, Наталії Романів, Ростиславу Мужанову, Остапу Білику, Роману Механіку, Мар’яну Безкоровайному за надану технічну і матеріальну допомогу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: