Всеукраїнський спортивно-масовий захід "Спортивна зима" крокує Прикарпаттям

01 березня 16:17
Переглядів: 92
спорт

19 лютого 2015 року в рамках акції «Спортивна зима» Івано-Франківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням молоді і спорту облдержадміністрації, відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Надвірнянської райдержадміністрації провели даний захід в Надвірнянській школі-інтернаті І-Ш ступенів.

Метою заходу була популяризація зимових видів спорту, формування здорового емоційного фону та свідомої потреби до занять фізичною культурою та спортом у дітей-вихованців школи-інтернату.

На урочистому відкритті заходу з привітальним словом виступив заступник начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Назар Павлів та директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Святослав Бойко.
У спортивно-масовому заході взяло участь понад 60 дітей, які змагались у різноманітних естафетах та конкурсах.
Захід супроводжувався виступами художньої самодіяльності учнів школи-інтернату, а також показовими виступами спортсменів з самбо та дзюдо.

В напруженій боротьбі перше місце виборола команда «Акули», друге місце дісталось команді «Леви» та третє – команді «Зубри». 
Усі переможці та учасники спортивно-масового заходу були нагороджені грамотами та роздатковим матеріалом, а школа-інтернат отримала баскетбольний, волейбольний м’ячі та набори для гри в бадмінтон від Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: