Всеукраїнський турнір на призи клубу "Шкіряний м'яч" відбувся у Коломиї

02 травня 15:38
Переглядів: 138
шкіряний мяч

В рамках III-го етапу Всеукраїнського турніру на призи клубу "Шкіряний м'яч" сезону 2014-2015 років Коломия приймала змагання серед дітей 2002-2003 р.н. Учні СШ № 1, які минулого року стали переможцями міських змагань в цій віковій категорії, старанно підготували майданчик своєї школи. Разом з вчителями, два дні поспіль практично без перерви вони стригли газон та розмічали поле. 

На жаль, на вдалий виступ у самих змаганнях сил забракло. Дві прикрі поразки з однаковим рахунком 0-1 залишили нашу команду за бортом змагань. Переможцем турніру стала команда з села Старий Лисець Тисменицького району, яка зіграли в нічию 1-1 з школою села Рунгури, а в серії пенальті перемогла суперника з рахунком 4-3. 

Проте тішать результати учнів Стефаникової школи у змаганнях з елементів гри у футбол: набиванні м'яча та ударах на точність і дальність. В перших двох номінаціях переможцями стали Вадим Костюк та Олександр Соколовський. А в останній: Роман Дячук та Ілля Сарафин зайняли друге та третє місця відповідно. 

Також варто відзначити, що команда СШ № 1 більш ніж на половину була складена з гравців 2004-2006 р.н., які успішно виступають в Кубку НФК "Ураган". Тобто по-суті грали з хлопцями на 2-3 роки старшими, тому очевидно такі й результати. Що ж: дивимося у майбутнє з перспективою та починаємо готуватися до нових стартів !

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: