Всеукраїнський турнір з волейболу серед дівчат виграли тернополянки

29 травня 19:53
Переглядів: 218
волейбол

З 23 до 25 травня у спортзалі Тернопільського Національного економічного університету проходив Всеукраїнський турнір з волейболу серед дівчат 2000 року народження і молодших, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Під час урочистого відкриття змагань учасниць привітали начальник управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації Ігор Підгайний, заслужений тренер України Іван Вовчанський, завідувач кафедри спорту ТНЕУ та голова спортивного клубу Універ Роман Циквас та директор обласної дитячо-юнацької спортивної школи Василь Куземчак. Шість команд-учасниць провели серію ігор за коловою системою. Найсильнішою на турнірі виявилась команда обласної дитячо-юнацької спортивної школи, до складу якої увійшли вихованки тренерів Івана Вовчанського, Олександра Гереги та Інни Юдаєвої. Тернополянки обіграли три команди-суперниці з рахунком 3:0 та одну — команду міста Кременчук з рахунком 3:1.

Підсумкова таблиця турніру має такий вигляд:

1 м. — ОДЮСШ, Тернопіль — 12 оч.

2 м. — СДЮСШОР «Регіна», м. Рівне — 9 оч.

3 м. — Кам’янець-Подільський, команда 1 — 6 оч.

4 м. — Метеор, м. Кременчук — 3 оч.

5 м. — Кам’янець-Подільський, команда 2 — 0 оч.

Організатори також відзначили найкращих гравців турніру. Так, представниця Тернопільської ОДЮСШ Олена Тофан визнана найкращим нападником, ще одна тернополянка Вероніка Дельрос — найкращим гравцем турніру, а Кароліна Підгурська із рівненської команди Регіна стала найкращим зв’язуючим гравцем.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: