Вшанування володаря Суперкубка і віце-чемпіона Стрийщини та володаря Кубка Незалежності 2015 року - ФК "Угерсько"

21 грудня 14:30
Переглядів: 1277
Угерськ

Вже стало доброю традицією, наприкінці кожного року у селі Угерсько підводити підсумки футбольного сезону та вшановувати своїх улюбленців - ФК "Угерсько". Не став винятком і цей рік. У неділю, 20 грудня в актовому залі Народного дому с. Угерсько підвели підсумки та урочисто вшанували володаря Суперкубка і віце-чемпіона Стрийщини та володаря Кубка Незалежності 2015 року – футбольний клуб "Угерсько". Хотів би зазначити, що футбол у цьому селі люблять усі – від найменшого жителя до сільського голови Романа Петровича Снігура. Керівництво команди, а це: Роман Снігур, Володимир Курилів, Олексій Стасів, Назар Смоляк, Андрій Гарун роблять усе для того, щоб їхня команда була флагманом футбольної Стрийщині. І це їм вдається.

1

Саме цього дня у актовій залі було велелюдно. На урочистій церемонії вшанування угерської команди були присутні: перший заступник голови Стрийської РДА, ветеран футбольної Стрийщини Микола Дмитришин, член виконкому федерації футболу Львівщини, суддя національної категорії Орест Пасіка, завідувач відділу молоді та спорту Стрийської РДА Василь Гриб, голова федерації футболу Стрийщини Андрій Куль, заступник начальника Дашавського УПЗГ УМГ "Львівтрансгаз" Євген Кухар, заступник головного редактора газети "Фортуна" Михайло Олійник, голова Угерської сільської ради Роман Снігур, президент ФК "Угерсько", депутат Угерської сільської ради, член виконкому ФФ Стрийщини Володимир Курилів, віце-президент ФК "Угерсько" Олексій Стасів, головний тренер ФК "Угерсько" Андрій Гарун, директор Стрийської районної ДЮСШ "Старт" Мирослав Любас", майстер спорту України з футболу Ігор Мачоган а також депутати місцевої сільської ради, футболісти, ветерани угерського футболу та місцеві жителі.

2

У наступному, 2016 році, виповниться 7 років, як президентом ФК "Угерсько" є Володимир Михайлович Курилів. За цей період часу угерська команда була: володарем Кубка сільських рад Стрийщини та Львівщини 2009 року, володарем Кубка сільських рад Стрийщини 2011 року, чемпіоном Стрийщини 2010, 2013 рр., віце-чемпіоном Стрийщини 2009, 2011, 2012, 2015 рр., третім призером чемпіонату Стрийщини 2014 року, володарем Кубка Стрийщини 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 рр., володарем Кубка Незалежності 2012, 2013, 2014, 2015 рр. та володарем Суперкубку Стрийщини 2015 року. Усі ці успіхи угерської команди немислимі та безпосередньо пов’язані з ім’ям Володимира Куриліва.

Вів це святкове дійство викладач музики Народного дому с. Угерська Іван Матвіїв. Першим до слова було запрошено президента ФК "Угерсько" Володимир Курилів. У своїй промові Володимир Михайлович розповів, що:безмежно радий, що у цьому сезоні його команда стала володарем Суперкубка Стрийщини і довела що по-праву є флагманом футбольної Стрийщини. Крім того, вчетверте поспіль вибороли Кубок Незалежності. "Лише одне залікове очко відділило нас від титулу чемпіона Стрийщини. У першу чергу дуже хочу подякувати сільському голові Роману Петровичу Снігуру, депутатам Угерської сільської ради, керівництву команди, усім футболістам, тренерам, меценатам та нашим палким прихильникам та вболівальникам за цей футбольний сезон. Щиро вдячний Вам за довіру до мене як президента клубу, за тісну співпрацю, підтримку і розуміння. У наступному футбольному сезоні ми не збираємося почивати на лаврах і будемо прагнути до завоювання нових футбольних титулів та кубків. Я впевнений, що ми прикладемо усі свої зусилля, щоб і надалі радувати своєю неповторною грою наших вірних та палких вболівальників». Крім того Володимир Курилів нагородив дипломами меценатів угерського футболу, а також тих, хто протягом усього футбольного сезону допомагав командам. Це: Борис Чабан, Микола Горінь, Олег Зубрицький, Орест Медвідь, Назар Казимир, Роман Кухтій, Михайло Стасів, Василь Пісаржевський, Євген Кухар, Юрій Кухар, Роман Великошич, Михайло Курилів, Мирослав Любас, Андрій Галадза, Лєна Ленишин, Олексій Стасів, Роман Снігур, Роман Гарун, Борис Яхман, Андрій Гарун, Ігор Курилишин, Мирослав Батько, Володимир Солонинко, Руслан Пукальський, Микола Годлик, Роман Гладій, Михайло Скакун. Крім того, він нагородив найкращих бомбардирів команди: Ростислава Великошича та Володимира Кононця сувенірними футбольними булавами.

3

Далі до слова було запрошено голову Угерської сільської ради Романа Снігура. У своїй промові Роман Петрович відзначив, що угерська футбольна команда завжди ставила і ставить перед собою амбітні плани. Перемога у Суперкубку Стрийщини та Кубку Незалежності додала впевненості та вагомості ФК "Угерсько". При цьому,команда показала, видовищний, динамічний, комбінаційний та результативний футбол. Сільський війт побажав усім присутнім здоров'я, мирного неба та усіляких гараздів а команді - нових футбольних здобутків .

Мав слово і перший заступник голови Стрийської РДА, ветеран футбольної Стрийщини Микола Дмитришин. «Футбольна Стрийщина завжди славилася своїми досягненнями та футболістами. І мені дуже приємно, що футбольна команда села Угерсько має таку славну футбольну історію, сильну і дуже збалансовану в усіх відношеннях команду, яка завжди ставить перед собою найвищі цілі. Це все завдяки тому, що у клубі створено належні умови для тренувань та виступів у першості та Кубку Стрийщини», - відзначив Микола Степанович.

4

Далі до слова було запрошено члена виконкому ФФ Львівщини Ореста Пасіку, який привітав усіх присутніх з наступаючим Новим 2016 роком та Різдв'яними святами і побажав ФК "Угерсько" не залишатися на досягнутому а невпинно рухатися вперед до завоювання нових футбольних вершин. Після цього Андрій Куль, Микола Дмитришин та Орест Пасіка вручили віце-чемпіону Стрийщини 2015 року нагороди. Красивий кубок за друге місце у чемпіонаті Стрийщини та "срібні" медалі отримали: Володимир Курилів, Олексій Стасів, Назар Смоляк, Андрій Гарун, Ігор Мачоган, Роман Стриганин, Юрій Зарічний, Богдан Зарічний, Володимир Берещак, Сергій Чорній, Юрій Климкович, Ростислав Великошич, Богдан Вітрів, Назар Шумельда, Ігор Латанишин, Ярема Каваців, Роман Гарун, Олег Бицко, Назар Бицко, Святослав Будинкевич, Андрій Галадза, Назар Гаврилечко, Роман Фединець, Володимир Кононець.

Завершилося це урочисте дійство святковим концертом, в якому взяли участь місцеві майстри художньої самодіяльності: Іван Матвіїв, Володимир Карпа, Анна-Марія Василенко, Ольга Калин, Наталія Сидор та Оксана Бабій,

Після того, як відлунали фанфари, ФК "Угерсько" отримала можливість відпочити після напруженого та виснаженого футбольного сезону, щоб у наступному знову включитися у боротьбу за найвищі місця і нагороди.

Щиро дякуємо угерським футболістам за чудове свято футболу! Бажаємо їм у наступному 2016 році нових блискавичних перемог на футбольних полях Стрийщини та Львівщини. Хай щастить Вам в усьому!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: