Вшануймо разом пам'ять про Андрія Гусіна!

11 жовтня 08:40
Переглядів: 471
Гусін

Сьогодні, 11 жовтня, у Львові усі брами стадіону «Україна» з 14:00 широко відчинять для усіх, хто прийде віддати шану трагічно загиблому колишньому футболістові, зокрема львівських «Карпат», київського «Динамо» і національної команди України. Це своєрідний матч пам’яті Андрія Гусіна, який попередить дитячий турнір. На зелений газон «України» вийдуть футболісти-ветерани «Карпат» та київського «Динамо». За перших Андрій стартував у великому футболі 6 вересня 1992 року, коли на 46-й хвилині замінив Дмитра Мазура і забив два голи у ворота тернопільської «Ниви». З другими ставав володарем кубка і чемпіоном України. Урочистості почнуться з 14:30. Програму вестиме друг Андрія актор Петро Мага.

Вхід на стадіон безкоштовний. Додатково, кожен уболівальник матиме змогу стати володарем подарунку від спонсора ФК «Карпати» Інтернет-магазину KLONDAYK. Тож шановні пані та панове, будьте пильними аби при вході на стадіон отримати спеціальні корінці з порядковими номерами і у перерві гри очікувати на виграш даної лотереї. Останній розіграш, якої відбувся, якщо не зраджує пам’ять, аж 2003 року.

Транслюватиме цей футбольний поєдинок і телебачення «UA: Перший» з 14.55.

Львівська команда визначилась із складом: Богдан Стронціцький, Геннадій Жилкін (воротарі) та польові гравці - Олег Бенько, Олександр Чижевський, Володимир Різник, Юрій Мокрицький, Микола Сич, Андрій Покладок, Василь Леськів, Михайло Стельмах, Юрій Шулятицький, Роман Толочко, Іван Павлюх, Анатолій Петрик, Віктор Рафальчук, Володимир Ковалюк, Андрій Сапуга, Віталій Шумський, Тарас Павліш, Роман Гнатів. Тренери ФК «Карпати»: Мирон Маркевич, Юрій Дячук-Ставицький і Володимир Журавчак.
«Динамо»: Віталій Рева (воротар), польові гравці - Олександр Головко, Владислав Ващук, Юрій Дмітрулін, Сергій Коновалов, Віталій Косовський, Олег Лужний, Сергій Ребров, Ґеорґі Деметрадзе, Сергій Федоров, Максим Шацьких, Олександр Алієв. Тренери: Володимир Мунтян і Леонід Буряк.

Є ще два футболісти Василь Кардаш і Андрій Гусін (син Гусіна), які зіграють по тайму за обидва колективи. Заповіли про свій візит до Львова також Олег Блохін, Анатолій Тимощук, Андрій Каряка, Андрій Шевченко і Каха Каладзе.

Ініціатором цього диво-матчу став Леонід Гусін, батько Андрія. Це власне на пропозицію тата відгукнулись представники львівських «Карпат» та київського «Динамо». Отак по крихтах і львів’яни та кияни спричинилися до вшанування Футболіста, життя, якого трагічно обірвалося 17 вересня 2014 року. Андрієві тоді йшов 42-й рік…

Про футбольні досягнення цього майстра шкіряного м’яча та його модні салони і стокляту …швидкість відомо багато всього. Але Андрій Гусін став першим (!) із вітчизняних футболістів-тренерів, хто надав допомогу (медпакети першої потреби)українським воїнам, які відстоювали недоторканість державних кордонів на сході України...

У родині Гусіних нічого не давалося легко, але вони мозольно трудились і досягали своїх цілей. Таким відчайдухом був і Андрій, який мріяв про мир в Україні та матч в одній команді з Андрієм. Тобто Гусіним-молодшим. Не судилося. Батька уже немає поруч. Добре, що пам’ять зберігаємо…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: