Всі бомбардири чемпіонату Івано-Франківщини - 2015 з футболу

17 листопада 14:30
Переглядів: 172
Футбол

Вперше з 2006 року кращим бомбардиром обласного чемпіонату став гравець команди-переможниці змагань - 25-річний Ігор Цимбалістий з "Оскара". На його рахунку 23 голи. Ігор відзначився у 12-ти матчах з 22-х, проведених у турнірі. В шести іграх він забивав у ворота суперників по одному м'ячу, чотири рази вистрілив "дуплетом", один раз - хет-триком, і ще одного разу записав на свій рахунок одразу 6 голів. Другим, як і торік, фінішував Ростислав Романишин з брошнівських "Карпат" - 18 голів (відзначився у 13-ти поєдинках).   

Гольовий доробок Цимбалістого ми пізніше розберемо детальніше у порівнянні з кращими результатами бомбардирів попередніх чемпіонатів. Нині ж подаємо перелік усіх гравців, які розподілили між собою 678 голів сезону-2015 (в дужках - голи з пенальті).  Паралельно наводимо показники гравців в чемпіонатах області загалом, починаючиз 2001 року. 

Відзначимо, що серед тих, хто забивав голи суперникам, є два голкіпери - Остап Вульчин з "Ніки" і Михайло Макогон з "Оскара" (обидва реалізували по одному пенальті). 

Всі бомбардири чемпіонату Івано-Франківщини - 2015:

Гравець Команда Сезон Разом
Цимбалістий Ігор "Оскар" Підгір'я 23 43
Романишин Ростислав "Карпати" Брошнів-Осада 18 52
Федорович Максим "Карпати" Коломия 16 22
Ковальчук Андрій "Карпати" Коломия 15 15
Оринчак Богдан "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. 15 (2) 17
Барчук Роман "Дністер" Галич 14 (2) 46
Худобяк Ігор О. "Дністер" Галич 12 (2) 45
Боришкевич Володимир "Карпати" Брошнів-Осада 11 (4) 39
Драган Андрій ФК "Калуш" 10 28
Веприк Олег ФК "Калуш"/"Ніка-Івано-Франківськ" 10 (2) 75
Дмитрів Павло "Оскар" Підгір'я 10 (2) 10
Мотуз Роман "Оскар" Підгір'я 10 (2) 76
Уграк Руслан "Карпати" Коломия 10 (5) 46
Кузьмин Роман "Карпати" Брошнів-Осада 9 9
Свірідов Микола "Карпати" Коломия 9 33
Яворський Георгій "Карпати" Брошнів-Осада 9 (3) 14
Гуменюк Назар "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. 8 8
Дяків Роман "Карпати" Болехів 8 8
Комар Артур "Ніка-Івано-Франківськ" 8 12
Лаврінок Василь "Нафтовик"/ФК "Калуш" 8 14
Легкий Іван "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. 8 8
Москалик Роман "Карпати" Коломия 8 17
Стоцький Роман "Оскар" Підгір'я 8 13
Щербина Василь "Придністров'я" Тлумач 8 14
Француз Василь "Придністров'я" Тлумач 8 (7) 8
Слободян Михайло "Тепловик-ДЮСШ-3"/"Придністров'я" Тлумач 7 19
Януш Орест ФК "Калуш" 7 25
Паньків Іван "Карпати" Болехів 7 (1) 15
Данищук Віктор "Оскар" Підгір'я 6 25
Кулик Михайло ФК "Турка"/"Гуцульщина" 6 15
Ляхович Михайло "Карпати" Брошнів-Осада 6 48
Блащук Василь ФК "Турка" 6 (1) 13
Данів Назарій "Дністер" Галич 6 (1) 19
Вікарюк Олег "Придністров'я" Тлумач 5 71
Вовчук Юрій "Дністер" Галич 5 28
Герин Назарій "Оскар" Підгір'я 5 8
Гультай Володимир "Пробій" Городенка 5 8
Давидюк Роман "Галичина" Івано-Франківськ 5 5
Семенчук Роман "Придністров'я" Тлумач 5 22
Томчук Назар ФК "Турка" 5 6
Халацький Сергій "Карпати" Болехів 5 5
Якібчук Павло "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. 5 5
Шифир Роман "Придністров'я" Тлумач 5 (1) 20
Богаткін Назарій "Карпати" Болехів 5 (5) 5
Богаткін Денис "Карпати" Болехів 4 4
Бойко Роман "Пробій" Городенка 4 4
Вірстюк Роман "Оскар" Підгір'я 4 23
Волок Владислав "Ніка-Івано-Франківськ" 4 7
Гром'як Тарас ФК "Калуш" 4 4
Гундяк Василь "Придністров'я" Тлумач 4 74
Гутник Богдан "Нафтовик" Долина 4 27
Дербах Василь "Ніка-Івано-Франківськ" 4 5
Костів Ігор "Карпати" Брошнів-Осада 4 4
Кушецький Ігор "Карпати" Брошнів-Осада 4 61
Максим'юк Дмитро ФК "Турка" 4 5
Медвідь Богдан "Нафтовик" Долина 4 6
Рій Володимир "Придністров'я" Тлумач 4 40
Романюк Іван "Покуття-Євромодуль" Снятин 4 14
Сікач Микола "Придністров'я" Тлумач 4 18
Соколовський Назар "Галичина" Івано-Франківськ 4 10
Христонько Юрій "Карпати" Брошнів-Осада 4 4
Ципердюк Іван "Оскар" Підгір'я 4 45
Іванишин Юрій І. "Дністер" Галич 4 (1) 6
Вацеба Андрій "Ніка-Івано-Франківськ" 4 (1) 4
Курташ Роман "Оскар" Підгір'я 4 (1) 10
Сосєнков Олег "Нафтовик" Долина 4 (3) 6
Іванишин Юрій Я. "Оскар" Підгір'я 3 12
Білик Ігор О. "Пробій" Городенка 3 15
Барановський Олег "Карпати" Брошнів-Осада 3 3
Безрукий Петро "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. 3 10
Бережанський Богдан "Пробій" Городенка 3 3
Валовський Віталій "Пробій" Городенка 3 3
Голей Андрій "Ніка-Івано-Франківськ" 3 4
Качан Ярослав "Придністров'я" Тлумач 3 4
Космірак Андрій "Дністер" Галич 3 4
Локатир Олег "Карпати" Брошнів-Осада 3 14
Метенька Назарій "Ніка-Івано-Франківськ" 3 15
Михайлюк Роман "Пробій" Городенка 3 11
Олевич Ярослав ФК "Калуш" 3 8
Подолюк Ігор "Карпати" Коломия 3 16
Сем'янчук Ярослав "Галичина" Івано-Франківськ 3 14
Синишин Василь "Придністров'я" Тлумач 3 16
Чопик Михайло "Ніка-Івано-Франківськ" 3 27
Шпирка Юрій "Ніка-Івано-Франківськ" 3 4
Ковальчук Тарас М. ФК "Калуш" 3 (1) 5
Крамар Ігор "Гуцульщина" Косів 3 (1) 3
Плехтяк Василь "Покуття-Євромодуль" Снятин 3 (2) 17
Тис Владислав "Пробій" Городенка 3 (2) 3
Іванків Роман "Карпати" Болехів 2  
Андрусяк Дмитро "Гуцульщина"/ФК "Турка" 2 2
Барик Роман "Пробій" Городенка 2 2
Бойко Тарас "Ніка-Івано-Франківськ" 2 5
Гнатюк Дмитро "Покуття-Євромодуль" Снятин 2 2
Гордей Андрій "Карпати" Коломия 2  
Грона Юрій "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. 2 2
Гуменяк Дмитро "Галичина-Бескид" Івано-Франківськ 2 43
Данилюк Павло "Карпати" Коломия 2 2
Дмитерко Орест "Гуцульщина" Косів 2  
Долотко Ігор "Оскар" Підгір'я 2 7
Дяків Ростислав ФК "Турка" 2 9
Калапач Ігор "Дністер" Галич 2  
Канюк Андрій "Оскар" Підгір'я 2 10
Капущак Михайло "Галичина-Бескид" Івано-Франківськ 2  
Кицька Ярослав "Дністер" Галич 2 20
Конкольняк Ярослав "Оскар" Підгір'я 2 11
Краєвський Ігор "Покуття-Євромодуль" Снятин 2 2
Красій Василь "Придністров'я" Тлумач 2 3
Кудляк Богдан "Галичина-Бескид" Івано-Франківськ 2 12
Лаврук Святослав "Ніка-Івано-Франківськ" 2 8
Лазорик Микола "Оскар" Підгір'я 2 2
Лесів Василь "Карпати" Болехів 2  
Микуляк Ярослав ФК "Калуш" 2 2
Мироняк Роман ФК "Турка" 2 11
Пастух Іван "Нафтовик" Долина 2  
Плехтяк Володимир "Покуття-Євромодуль" Снятин 2 2
Попадюк Максим "Карпати" Коломия 2 7
Рапач Руслан "Нафтовик" Долина 2  
Руснак Роман "Оскар" Підгір'я 2 23
Самойліч Максим "Галичина" Івано-Франківськ 2 6
Скакун Віталій "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. 2  
Ступницький Василь "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. 2 2
Томин Тарас "Дністер" Галич 2 2
Трухан Микола "Придністров'я" Тлумач 2 6
Філіппов Петро "Пробій" Городенка 2 2
Федорюк Володимир "Галичина" Івано-Франківськ 2 2
Громоляк Назар "Нафтовик" Долина 2 (1)  
Воробець Тарас "Дністер" Галич 2 (2) 20
Гавриш Юрій "Пробій" Городенка 2 (2) 2
Івахнюк Віталій "Нафтовик" Долина 1 1
Буджак Тарас ФК "Турка" 1 49
Будзуляк Петро "Гуцульщина" Косів 1 2
Вігак Роман "Карпати" Болехів 1 1
Вовчук Ярослав "Дністер" Галич 1 13
Возняк Володимир "Гуцульщина" Косів 1  
Гаврилюк Роман "Карпати" Коломия 1 37
Гаврилюк Степан "Покуття-Євромодуль" Снятин 1 4
Гладенький Віталій ФК "Калуш" 1 1
Гнат Іван "Карпати" Коломия 1  
Гнатюк Ярослав ФК "Турка" 1 6
Головецький Михайло "Гуцульщина" Косів 1  
Гребінський Ігор "Оскар" Підгір'я 1 4
Гуменюк Вадим "Дністер" Галич 1 35
Деренюк Ярослав "Дністер" Галич 1 3
Дмитрук Василь ФК "Турка" 1 4
Драган Назарій ФК "Калуш" 1 11
Калитка Михайло "Придністров'я" Тлумач 1 6
Кащій Микола-Дмитро "Карпати" Брошнів-Осада 1 2
Король Назарій "Пробій" Городенка 1 55
Кукурудз Андрій "Галичина"/"Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. 1 1
Маковійчук Василь ФК "Турка" 1 13
Мельник Орест ФК "Калуш" 1 16
Менчак Юрій "Нафтовик" Долина 1 1
Миронюк Віктор "Покуття-Євромодуль" Снятин 1 10
Мороз Назар "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. 1  
Олійник Павло "Пробій" Городенка 1 1
Онуфрак Тарас "Оскар" Підгір'я 1 1
Павлюк Іван  "Галичина-Бескид" Івано-Франківськ 1 1
Палій Володимир "Гуцульщина" Косів 1 1
Петранюк Тарас "Карпати" Коломия 1 6
Петришин Юрій "Покуття-Євромодуль" Снятин 1  
Питльований Олег "Придністров'я" Тлумач 1 1
Покачайло Ромуальд "Карпати" Брошнів-Осада 1 17
Поліщук Олег "Галичина-Бескид" Івано-Франківськ 1  
Рудницький Денис "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. 1 2
Самочко Андрій "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. 1 1
Слободян Єгор "Ніка-Івано-Франківськ" 1 4
Слободян Андрій "Ніка-Івано-Франківськ" 1  
Соловйов Олег "Карпати" Болехів 1  
Солоненко Андрій "Ніка-Івано-Франківськ" 1 3
Сопилюк Василь ФК "Турка" 1  
Стовбан Любомир ФК "Калуш" 1 14
Тістик Ігор "Дністер" Галич 1 1
Турчинський Тарас "Покуття-Євромодуль" Снятин 1 3
Хавлюк Олександр "Галичина" Івано-Франківськ 1 1
Халабарчук Володимир ФК "Турка" 1  
Христонько Володимир "Карпати" Брошнів-Осада 1 11
Шарморецький Юрій ФК "Турка" 1  
Шевчук Василь "Пробій" Городенка 1 10
Юрків Віталій "Нафтовик" Долина 1  
Яцурак Василь "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. 1 4
Вульчин Остап "Ніка-Івано-Франківськ" 1 (1) 1
Макогон Михайло "Оскар" Підгір'я 1 (1) 3
Яценко Віталій "Галичина" Івано-Франківськ 1 (1) 21
Автоголи - 10 (Галян - "Дністер", Каштанюк - "Пробій", Кудляк і Поліщук - "Галичина-Бескид", Дворник і Говдаш - "Покуття-Євромодуль", Сеньків і М. Лесів - "Карпати" Б, Тишківський - "Нафтовик", Шифир - "Придністров'я")
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити