Втрачений шанс Олександра Гладкого. Як форвард "Карпат" не зміг зрівнятись з Шевченком

19 листопада 11:45
Переглядів: 132
гладкий

Матч "Карпати" - "Маріуполь" ознаменував закінчення кількох серій. Львів’яни вперше за п’ять поєдинків програли, тоді як азовці вперше за сім турів перемогли. А ось Олександр Гладкий свою серію продовжив – форвард не забиває вже протягом приблизно 540 хвилин ігрового часу.

Хоча нападник на початку другого тайму мав ідеальну нагоду для того, щоб і свою команду врятувати від поразки, і історію чемпіонату України переписати. На 49-й хвилині Гладкий вийшов один на один з Худжамовим і обіграв Рустама. Залишалось забити в порожні ворота. Проте і Олександр зіграв не найкращим чином, і справжній приклад самовідданості продемонстрував Яворський, який в підкаті заблокував удар форварда.

А якби забив, то зрівнявся б за кількістю голів в рамках чемпіонатів України з самим Андрієм Шевченком. У нинішнього тренера збірної 83 результативних удари, тоді як у Гладкого – 82. В загальному рейтингу бомбардирів форвард "Карпат" посідає 12 місце. Але варто зауважити, що Шеві знадобилось 172 матчі для свого показника, Гладкий же сьогодні зіграв 292-й.

Зрештою, присутня впевненість, що Олександр свого останнього слова ще не сказав і найближчим часом навіть пережене легенду. Більше того, після від’їзду Андрія Ярмоленка до Німеччини Гладкий став лідером серед граючих у вищому дивізіоні бомбардирів та може замахнутись на рекорд Максима Шацьких, який за 15 років в Україні наколотив 124 голи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: