Вуличний турнір Василя Іванчука відвідала королева шахів Марія Музичук

04 травня 10:55
Переглядів: 431
Марія Музичук

Вчора, 3 травня, у Львові відбувся вуличний шаховий турнір для дітей, присвячений святкуванню Дня міста. На змаганнях побувала чемпіонка світу з шахів Марія Музичук.

Учасниками змагань, які відбувалися на подвір’ї загальноосвітньої школи № 62 на вулиці Театральній, стали кілька десятків вихованців шахової школи Василя Іванчука.

«Ми намагаємось популяризувати шахи у нашому місті. Робимо так, щоб дітям було цікаво і корисно, оскільки загальновідомо, що шахи розвивають логічне мислення, роблять їх більш розумними і зваженими», -- розповів міжнародний гросмейстер та тренер шахової гри Василь Іванчук.

На турнір завітали й знані львівські шахістки – дворазова чемпіонка України з шахів Ганна Музичук та її сестра Марія, яка нещодавно стала чемпіонкою світу серед жінок. За словами спортсменок, вони прийшли привітати молоде покоління шахістів.

«Дуже приємно, що організовують у місті такі заходи, адже гра в шахи – це дуже корисно», -сказала Ганна Музичук.

Змагання проходили за швейцарською системою, щоб провести більшу кількість турів, ніж в турнірі з вибуванням. При цьому кожен переможець шахового двобою отримував невеличку нагороду.

«Я сюди прийшла, бо дуже хотіла виграти. Займаюсь шахами уже чотири роки і хочу досягти такого ж великого успіху в цій грі, як наш гросмейстер Василь Іванчук», -- розповіла маленька шахістка Оксана.

Переможцям вуличного турніру вручили медалі та кубки від шахової школи гросмейстера Василя Іванчука.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: