Вячеслав Грозний: "Вболівальники двох команд були єдиними в тому, що Україна - єдина"

23 березня 20:18
Переглядів: 141
В’ячеслав Грозний

Головний тренер ужгородської «Говерли» В'ячеслав Грозний в інтерв'ю телеканалу «Футбол 1» прокоментував перемогу своєї команди в матчі проти львівських «Карпат».

- Я завжди радію, коли ми видобуваємо окуляри. Точно так само я радів в Харкові, де ми достатньо гідно виглядали на тлі «Металіста». «Карпати» - досить серйозний суперник. Львівська команда володіє швидкими футболістами високої кваліфікації. Тому ми серйозно готувалися до матчу. Ми розуміли, що гра буде йти до забитого м'яча. Важливо було зіграти на результат. Забивши зі стандарту, ми стали грати другим номером, тому що ми хотіли отримати простір для того, щоб наші футболісти могли провести швидкі атаки. Таких моментів було мало, але, відверто кажучи, у другому таймі ми грали на результат. Нам дуже потрібні очки, і це тисне.

Ми вдячні вболівальникам за підтримку і за ту атмосферу, яка була на трибунах. Вболівальники двох команд були єдиними в тому, що Україна - єдина. Приємна атмосфера. Хочу сказати, що і в Харкові така ж була. Футбол - дійсно об'єднуючий фактор. Не результат головне, головне - люди приходять і підтримують свої команди. У них є стимул для життя. А те, що взяли три очки - дуже важливо для нас. У нас не так багато очок. У домашніх матчах потрібно вичавлювати максимум.

- У матчі проти «Волині» «Карпати» створили безліч моментів, а сьогодні вони у львівської команди, за рідкісним винятком, були відсутні. Ви акцентували увагу своїх підопічних на гру львів'ян в атаці?

- «Карпати» класно зіграли у матчі з «Волинню» і мали колосальну перевагу. Ми акцентували увагу на тому, що «Карпати» - досить швидка, індивідуально сильна команда. Ми домовилися до того, щоб застосувати жорсткий пресинг у центрі поля, щоб відрізати трійцю Федорчук - Голодюк - Даушвілі від атакуючої групи гравців «Карпат». У першому нам це вдавалося. У другому таймі ми підсіли, тому що пресингувати весь час важко. Ми перекрили центральну зону «Карпат» - це важливий момент .

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: