Вихованець червоноградської школи боксу візьме участь у чемпіонаті Європи

19 травня 10:20
Переглядів: 172
бокс

14-річний Михайло Рудий (с.Острів), вихованець школи боксу Червонограда (тренери Хом’як, Антіпов, Макогін) впевнено виборов путівку на чемпіонат Європи, який відбудеться у кінці червня у Будапешті (Венгрія).

Відзначно, що на цьому боксерському рингу виступав у 2000 році червоноградський боксер Артем Пащук. Міська школа боксу вкотре підтвердила свою кваліфікацію тим, що їх вихованці щоразу є у збірній України.

За словами тренера Івана Хом’яка, на чемпіонаті України в м.Рівне, де боролися за путівку на участь у чемпіонаті Європи, Михайлу Рудому, який виступав у складі збірної команди Львівської області, не було рівних.  У всіх чотирьох поєдинках він одержав впевнену перемогу. У рівненському ринзі Михайло Рудий зустрічався з противниками з Хмельницького, Дніпропетровська, Чернівців, а у фінальній сутичці – з боксером з Вінниці.

Тренери Михайла Рудого, чемпіона Львівщини і України, звертаються до небайдужих поціновувачів боксу. Спортсмену для підготовки до чемпіонату Європи потрібна фінансова допомога. Чемпіонату передують збори, які пройдуть в кінці травня у Тисовці і у червні в Конча Заспі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: