Вихованець ФК "Тернопіль" керуватиме футболом на Борщівщині

03 квітня 19:22
Переглядів: 418
Фаринюк

Головою Борщівської районної федерації футболу став випускник Тернопільського педагогічного ліцею (структура ФК «Тернопіль»), вихованець тренерів Василя Івегеша та Анатолія Назаренка Петро Михайлович Фаринюк.

Під керівництвом досвідчених тернопільських тренерів Петро Фаринюк навчався футбольної майстерності в Тернопільському педагогічному ліцею протягом 2003-05 рр., був старостою групи. Згодом поступив до педагогічного університету ім. В. Гнатюка. За ФК «Тернопіль» та «Буревісник» виступав з 2005 по 2009 рр. Через травму перспективному захиснику довелося попрощатися з Тернополем. Він перебрався на рідну Борщівщину, де став викладати фізичну культуру в Борщівському агротехнічному коледжі. З тих пір і до нині Петро Фаринюк захищає кольори ФК «Борщів».

– Завдяки науці Василя Івегеша та Анатолія Назаренка, нині можу закрити будь-яку позицію в обороні своє команди. На футбольному полі граю, де потрібно, а не де можу. Хочу подякувати цим людям за науку, саме вони мене вивели в люди і створили тим, ким я є в футболі, – зазначив у коментарі клубній прес-службі Петро Фаринюк.

На новій для себе посаді Петро Михайлович Фаринюк вже поставив перші завдання. За його словами, ФК «Борщів» у цьому сезоні має зіграти не гірше, ніж минулоріч: «Якщо будемо другими в чемпіонаті області – не дуже сумуватимемо, але завдання ставимо на сезон – здобути звання кращої аматорської футбольної команди Тернопільської області».

Що ж до перших стартів у новій іпостасі, то ними для Петра Фаринюка стане зональний турнір чемпіонату Тернопільської області з міні-футболу, який пройде вже найближчої суботи, 4 квітня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: