Вихованець івано-франківської ДЮСШ-3 підписав контракт з "Іллічівцем"

16 лютого 12:12
Переглядів: 171
Лучик

Вихованець івано-франківської ДЮСШ-3 Олександр Лучик нещодавно підписав контракт із командою української ПЛ маріупольським "Іллічівцем". В інтерв'ю для клубного сайту Олександр розповів, що дав йому рік виступів у першій лізі за ФК "Суми", як він проходить збори і кого бачить лідером команди.

- Олександре, через рік ти знову опинився в маріупольській команді. Що тобі дав рік виступів у першій лізі?

- У ФК «Суми» за цей проміжок часу я зіграв 18 ігор в основному складі, практично всі без замін. Я набрався досвіду справжнього чоловічого футболу з великою кількістю єдиноборств. В цілому, зміна обстановки мені пішла на користь.

- На тебе вплинув той факт, що тренер сумської команди Юрій Миколайович Ярошенко добре знав тебе ще за виступами у складі футбольної школи «Іллічівця»?

- Я так не думаю. Все-таки по знайомству в футбол не грають. Напевно, своєю роботою я заслужив місце в основному складі ФК «Суми». Приїхавши туди, я спочатку грав за другий склад, опинявся на заміні. Але потім я набрав потрібну форму і став грати в основі.

- Що можеш сказати про хід підготовки маріупольців до сезону?

- Перший збір для мене виявився дуже важким. Навантаження, тести - слава Богу, обійшлося все без травм. Раніше у мене практично на кожному зборі бували травми. А на другому турецькому зборі більше працюємо з м'ячами.

- Чи відчуваєш сили закріпитися в основному складі команди?

- У кожного гравця, який зараз знаходитися з командою на зборі є такий шанс. Але за нього треба боротися, треба дуже багато працювати, виконувати всі вимоги тренерського штабу і доводити не на словах, що ти гідний місця у складі.

- «Іллічівець» - команда молода. Чи є в ній лідери, які зможуть повести молодь за собою?

- У першу чергу, це наш капітан Сергій Яворський. Хорошу форму зараз набрав Дмитро Мишнєв. Також хлопці прислухаються до ветерана Сергія Шевчука, назву ще Сергія Гриня та Івана Цюпу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: